Протести у Лондоні

0
488
Протести в Лондоні. Майдан

У столиці Великої Британії Лондоні почали відбуватися масові протести громадян, котрі пов’язані з великою пожежею, що відбулася напередодні. Лихо сталося у центрі міста в 24-ох поверховому будинку, що має назву Grenfell Tower.

Станом на початок пожежі у будинку могло перебувати близько 600 людей. За даними британської поліції в результаті трагедії вже загинуло 30 людей 58 вважається зниклими безвісти.

Невдоволені реакцією влади на цю подію люди розпочали протести. Близько тисячі громадян зібралися біля резиденції прем’єрки та вимагають її відставки, називаючи Мей «боягузом».

Протесты в лондоне. ФОто

У п’ятницю Тереза Мей провела зустріч з потерпілими внаслідок пожежі людьми, котрі не надто були задоволені прем’єром освистуючи її і вигукуючи «Ганьба!».

Також читайте:  Переможець Євробачення-2017 – Сальвадор Собрал з Португалії

Влада говорить, що подбає про потерпілих громадян і обіцяє нікого не залишити без даху над головою їжі, води та речей першої необхідності. Для потерпілих від пожежі вже було виділено 6 мільйонів доларів. Кошти планують витрати на придбання нового житла постраждалим, котре принципово повинному розміщуватися в тому ж районі що і погорілий Grenfell Tower.