Путін запросив дозвіл на використання ПВО на кордоні Білорусі з Україною та ЄС

0
416

Володимир Путін подав до Державної думи Російської Федерації законопроект про ратифікацію  змін до протоколу про єдиний простір спільної повітряної оборони з Білоруссю. Даний протокол був підписаний ще 2 листопада 2016 року в столиці Білорусі Мінську. Інформація про подання Путіна міститься на сайті Держдуми Росії.

Після ратифікації протоколу чергові, що здійснюватимуть керування системами проти повітряної оборони матимуть змогу до їх застосування на кордоні Білорусі з Україною та країнами-членами Євросоюзу, з котрими межує Білорусь по нових правилах, котрі визначені в змінах до протоколу.

У березні цього року Президент Білорусі Олександр Лукашенко також вніс свої зміни до договору про спільну оборону повітряного простору сумісно з РФ. Текст змін, котрі вніс білоруський президент громадськості так і не було представлено.

Також читайте:  Вітальне слово Посла Німеччини Ернста Райхеля з нагоди відкриття “Тижнів Німеччини в Україні”

Нагадаємо, що минулого місяця Олександр Лукашенко навідався до України з офіційним державним візитом, під час якого запевнив Петра Порошенка, що кордон України та Білорусі ніколи не стане кордоном війни.