Що сталося з страна.ua?

0
380

Пристрасті навколо інтернет видання з сумнівною репутацією «Страна.ua» почали розгортатися ввечері 22-го червня. Тоді до офісу редакції, в котрому перебувало кілька співробітників разом з головним редактором Ігорем Гужвою  з обшуком завітала СБУ.

Посилання на пост:

В редакции "Страна.ua" обыск. Наш ньюс-рум в одну комнату оккупировали сотрудники СБУ. Около 15-20 человек. Здание бизне…

Опубліковано Svetlana Kryukova 22 червня 2017 р.

Згодом, таки того вечора, Генеральний прокурор України повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що затримано головного редактора видання Ігоря Гужву.

Причиною стало вимагання хабаря Гужвою за те, що він не викладатиме компрометуючого матеріалу на депутата Верховної Ради від фракції «Радикальна партія» Дмитра Лінька. Вартість такої послуги головний редактор оцінив у 10 000 доларів.

Також читайте:  У архівах Конгресу США знайшли фото старого Києва

Пост Луценка:

Сам Гужва назвав все підставою і переконував у своїй невинуватості. Головний редактор заявив, що він навпаки кілька разів відмовляв людям, що приходили від нардепа і пропонували хабаря за те, що він не викладатиме матеріал. При цьому сума пропонованого хабаря становила 20 000 доларів.

В свою чергу нардеп Лінько каже, що Гужва таки вимагав хабаря і у нього є відповідні аудіо- та відео-докази.

Як повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Вадим Троян: Лінько звернувся до них 31-го березня з повідомлення про шантаж і вимагання хабаря і з того часу велися негласні слідчі дії.

В той же час член фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул повідомив, що готовий взяти на поруки головного редактора «Страна.ua», а захищати його права в суді буде одіозний міністр юстиції, ще часів режиму Януковича – Олена Лукаш.