Стало відомо, хто представить Україну на найбільшому економічному форумі у Центральній та Східній Європі

0
396

За сім днів стартує 28-й Економічний форум у місті Криниці-Здруй, Польща. Це найбільший економічний міжнародний захід у Центральній та Східній Європі. Він проходитиме 4 – 6 вересня.

Україну представлятимуть перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, міністр соціальної політики Андрій Рева і заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука. Крім урядовців в українську делегацію входять експерти, журналісти, громадські активісти, представники місцевого самоврядування, підприємці, митці.

Тема форуму “Європа загальних цінностей або Європа спільних інтересів?”. Видання “Fashion of Diplomacy” є інформаційним партнером заходу.

 Степан Кубів візьме участь у бесіді “Україна після 2019 року. Чи потрібні нові відкриття?” 4 вересня. Всього на форумі пройде понад 200 панельних дискусій. Зокрема, міжнародна політика, інвестиції та розвиток, макроекономіка, інформаційна безпека, нова економіка, суспільство, безпекова політика, енергетика, інновації, охорона здоров’я, Європа Карпат, форум польської діаспори, форум регіонів.

Також читайте:  Зустріч Директора Департаменту консульської служби Сергія Погорельцева з мером міста Батумі Лаша Комахідзе

У форумі візьмуть участь понад 4000 учасників. Сюди традиційно завітають європейські лідери, президенти і глави урядів, топ-політики, міністри, парламентарії, а також відомі банкіри і бізнесмени з усієї Європи. Зокрема, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький, прем’єр Литви Саулюс Сквернеліс, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, міністр енергетики Румунії Антон Антон, міністр відповідальний за болгарське головування в Раді ЄС Ліліяна Павлова, румунський віце-прем’єра Анна Бірчалл, віце-президент Європейського Інвестиційного Банку Вазіл Гудак, міністр енергетики Литви Вайчюнас Жигимантас.

– Сьогодні від Криниці, завтра з Варшави, а також з Брюсселя та Страсбурга, буде чутно дуже сильний голос, підтримуючи всіх тих, хто вірить у сенс європейської інтеграції не тільки як статус-кво, а й як подальші дії в ім’я інтеграції, – зауважив Голова Європейської Ради, колишній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, йдеться на сайті організаторів форуму.

Також читайте:  Нам з вами разом вдалося створити нове дипломатичне військо – Президент

Організатори форуму – Foundation Institute for Eastern Studies і Малопольське воєводство.

Зареєструватися можна за посиланням.