Стати професором у 12 років: в Україні відчиняє двері перший безкоштовний дитячий університет

0
651

Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет

У рамках Українсько-німецького року мов 2017-2018 Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет. Діти від 8 до 12 років в ігровій формі зможуть вивчати природничі науки, техніку та німецьку мову. Презентація Німецького цифрового дитячого університету відбудеться у чотирьох містах — Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові. Проте займатися можуть усі охочі, незалежно від місця проживання: онлайн-платформа вже доступна для реєстрації.

«У дітей виникає тисяча запитань про те, як влаштований світ. Німецький цифровий дитячий університет підхоплює цю цікавість і дає можливість познайомитися з різними сферами знань в ігровій формі і одночасно заглибитися в німецьку мову, — розповідає керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер. — Німецький цифровий дитячий університет використовує методику CLIL (Content and Language lntegrated Learning)». Емпірично-експериментальний підхід передовсім до природничих наук пробуджує спостережливість у дітей, а також стимулює вивчення іноземної мови у конкретних ситуаціях, підтримує креативне мислення.

Також читайте:  23 квітня 2018 року в Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

Факультети Німецького дитячого університету та особливості навчання

Німецький цифровий дитячий університет складається з трьох факультетів: «Людина», «Природа» і «Техніка». На факультеті «Людина» розглядаються такі теми як медицина, культури інших народів, їжа, мистецтво і спорт. Факультет «Природа» досліджує рослинний і тваринний світ. «Техніка» – це факультет, де діти вивчають будову і функції різних приладів.

Навчання подібне до гри: учасники збирають значки і отримують нові титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, нарешті, професора. У Цифровому дитячому університеті можуть навчатися як діти зі знанням німецької мови, так без нього. Головними персонажами виступають розсіяний, проте геніальний професор Ейнштейн, а також його помічниця, наукова співробітниця Софi Шлау.

Також читайте:  Український Миколай в Словенії

На відкриття Дитячого університету в Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові зареєструвалося більше 700 дітей для участі у доповідях, воркшопах та експериментах, а також на завершальний акорд – захопливу пригоду з професором Ейнштейном та Софі Шлау. Цю цифрову можливість можна використовувати індивідуально або у супроводі шкільного вчителя. Для вчителів, які мають бажання працювати з Німецьким цифровим дитячим університетом, пропонують дидактичні матеріали для уроків, а також для міждисциплінарних проектів.

Реєстрація на онлайн-заняття за посиланням https://goo.gl/QC5Jp7