Святкування Дня Захисника України в штаті Іллінойс

0
582

8 жовтня українською громадою штату Іллінойс було відзначено День Захисника України

В Українській православній церкві Св. Андрія Первозванного в м. Блуміндейл Владикою Венедиктом та представниками українського духовенства було відправлено панахиду за усіма відважними, які поклали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину, після чого відбулося покладання квітів до пам’ятника “Небесній Сотні та Героям України”.

З вітальним словом до присутніх звернулись Генеральний консул Лариса Герасько, аташе з питань оборони Посольства України Володимир Гаврилов.

Генарал Гаврилов подякував українській громаді за неоціненну допомогу нашим захисникам, пораненим, сім’ям загиблих, та нагородив медалю “За сприяння Збройним Силам України” Міністерства оборони України настоятеля церкви Святого Йосифа Обручника Миколу Бурядника.

Вручення нагород та відзнак

Крім того, почесними грамотами Міністерства були також нагороджені: Богдан Троян, Михайло Глебів, Dr. Jaroslaw Dzwinyk, Dr. Peter M. Blendonohy, Тетяна Морозенко, Pat Kuzmak, Мирослав Рупташ, Олександер Тарабанський, Ольга Рожок, Марія Іванець та Світлана Остапенко.

На відзначенні Дня Захисника України, зокрема, були присутні і наші герої – українські військові, які в цей час перебувають на реабілітації в США: Роман Гаврилов, Олександр Місюра та Леонід Хмельков.

Також читайте:  Український військовий в японських ілюстраціях

Зі словами підтримки звернулась представник Сенату США Tammy Duckworth, яка привітала усіх присутніх зі Святом та висловила рішучу підтримку України.

Щиро дякуємо парафії УПЦ Святого Андрія Первозванного та Українському конгресовому комітету Америки (відділ Іллінойс) за допомогу в організації відзначення Дня Захисника України.