Трамп висунув звинувачення Україні через його виборчу кампанію

0
368

У вівторок 25-го липня на офіційній сторінці Президента США Дональда Трампа з’явилось повідомлення, в якому Трамп звинуватив Україну у спробі саботувати його передвиборчу президентську кампанію 2016-го року.

Причиною таких дії Дональд Трамп називає те, що влада України працювала на його опонента Гіларі  Клінтон. Також Трамп закликав Генерального прокурора США до розслідування цієї справи. Президент Трамп неодноразово говорив, що Джефф Сешнс, котрий є Генеральним прокурором США надто м’яко ставиться до зловживань Гіларі Клінтон. Для прикладу Трамп наводив справу пов’язану з користуванням для службового листування Клінтон її особистої пошти, котру згодом було зламано хакерами.

Також читайте:  Робочий візит Клімкіна до Латвійської Республіки

Це вже не перші звинувачення США в сторону України, що пов’язані з президентськими виборами 2016-го. Нещодавно на прес-конференції новий прес-секретар Білого дому Сара Сандерс у відповіді на питання про втручання Росії у вибори відповіла, що ймовірніше розглядати втручання України, котра діяла в інтересах кандидата від Демократичної партії Гіларі Клінтон і додала, що ці звинувачення не безпідставні і у справі змови керівництва Демократичної партії та влади України уже зібрана серйозна доказова база.