У Британії пройшов антиурядовий мітинг

0
345

У центрі столиці Британії Лондоні пройшов велелюдний мітинг проти дій теперішнього уряду Терези Мей. Дану інформацію повідомляє інформаційне агентство BBC.

Організаторами мітингу називають невелику групу місцевих активістів, котрі протестують проти політики, що веде уряд Терези Мей, а саме – тотальної бюджетної економії. На сам мітинг вийшло кілька тисяч людей. Демонстранти великою колоною вирушили з центру міста, від головного офісу BBC, до Парламентської площі.

Крім того, до мітингу також приєднався лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін. Лейбористська партія в Британії є опозиційною щодо чинного уряду. Джеремі Корбін виступив на мітингу із промовою, в якій наголосив, що політика бюджетної економії уряди відступає.

Також на мітингу були помічені люди з плакатами, що містили надписи «Правосуддя для Grenfell». Мається на увазі трагічну ситуацію, що трапилася нещодавно у Лондоні – пожежу в багатоповерховому будинку Grenfell Tower, де загинуло близько сотні людей. Після тієї трагічної пожежі люди також  провели мітинг, біля резиденції прем’єрки Терези Мей.