У WIZZ AIR детально розповіли про нові правила перевезення ручної поклажі

0
349

Пасажири угорського лоукостера Wizz Air, які не будуть купувати додаткову послугу пріоритетної посадки, все ж таки зможуть взяти з собою в салон літака сумку, рюкзак або сумку з ноутбуком, які можна буде розмістити в просторі під переднім сидінням.

Про це йдеться в офіційній заяві Wizz Air.

«Від сьогодні лише пасажири, які оберуть послугу пріоритетної посадки, зможуть взяти ручну поклажу з собою в салон. Ручна поклажа пасажирів, які не обрали пріоритетну посадку, буде безкоштовно розміщена в багажному відділенні літака. Отримати ручну поклажу можна після прильоту з транспортної стрічки в аеропорту прибуття. Пасажири з ручною поклажею (максимальних розмірів 40×30×18 см), яку можна розмістити під сидінням, можуть продовжувати її брати з собою в салон літака», – пояснили в компанії.

Водночас у компанії підкреслили, що зміни в правила перевезення ручної поклажі вже діють всередині мережі Wizz Air, але введення їх у дію залежить від готовності кожного аеропорту відправлення окремо.

Також читайте:  Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2017»

Такі заходи в авіакомпанії пояснюють обмеженим місцем у салоні літака, де багаж пасажирів може не поміститися.

Зазначимо, що послуга WIZZ Priority від Wizz Air оплачується додатково і коштує від 5-10 євро (якщо купується онлайн) до 25 євро (якщо оплачується в аеропорту).

За матеріалами УНІАН