Україна і Індонезія стають ближче через смаки

0
477

«Найкращою дипломатією для посилення соціально-культурних та економічних відносин є кулінарія як потужний інструмент просування Індонезії за кордоном» – президент Індонезії Джоко Відодо.

І нарешті це сталося.

Ресторан «17.804 Indonesian Social Kitchen» незабаром відкриється у Києві. Офіційне відкриття відбудеться 15 квітня. Для гостей ресторан відкриє двері 16 квітня.

«Це історія про двох хлопців, які тривалий час працювали в азіатських ресторанах від Джакарти до Шанхаю, Пекіна і Гонконгу, і зустрілися в Києві, щоб відкрити справжній індонезійський ресторан тут», – розповідає Олексій Кікот, співвласник ресторану «17.804 Indonesian Social Kitchen».

Шеф-кухар ресторану та співвласник – індонезієць Еко Коеспрананто. Його остання робота – су-шеф в одному з п’ятизіркових готелів Києва. Багато років Еко мріяв про власний індонезійський ресторан у Києві, і, нарешті, його мрія збулася. Він хоче познайомити українців з традиційною індонезійською кухнею та культурою, створюючи справжню атмосферу в ресторані.

«Число 17804 означає кількість островів в Індонезії. Одне із завдань нашого меню полягає в тому, щоб передавати автентичний смак різних кухонь островів. Кожен острів має свою історію та вплив різних культур», – говорить шеф-кухар.

Також читайте:  Трамп висунув звинувачення Україні через його виборчу кампанію

Зокрема, в ресторані запропонують традиційні індонезійські страви, такі як Насі-Горенг, Мі-Горенг, Гадо-Гадо та Сате.

«Оскільки ми ставимо слово «соціальна» в заголовок, ми повинні бути доступними. Основні страви в нашому ресторані коштуватимуть близько 160 грн», – говорять власники.

Ресторан розташований на вул. Велика Васильківська, 82, неподалік від Олімпійського спортивного комплексу.

Ми будемо раді бачити вас у ресторані «17.804 Indonesian Social Kitchen» 16 квітня 2018 року.

Відкрийте для себе смак Індонезії в Україні та знайдіть тисячу смаків в одному місці!