Українка отримала Диплом і Почесний знак лауреата НПУ в Мюнхені

0
247

23 травня 2018 р. в Генеральному консульстві України у Мюнхені відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

З огляду на те, що Емма Андієвська за станом здоров’я не змогла взяти участь в офіційній церемонії вручення премій Президентом України у Києві 9 березня 2018 року та прийняти запрошення Петра Порошенка прибути для вручення Премії до Берліна під час офіційного візиту Глави держави до Німеччини у квітні цього року, урочисту церемонію було проведено у приміщенні Генерального консульства.

Із вітальними словами до лауреата та учасників заходу звернулися Генеральний консул Юрій Ярмілко та Ректор Українського вільного університету професор Марія Пришляк. Авторка багатьох поетичних збірок і понад 9000 картин, уродженка Донбасу, космополіт і справжній патріот України, Емма Андієвська продовжує активно творити і сповнена творчих планів.
Вітаємо!