Українки, які ми? Підготовка до конкурсу Mrs Ukraine International 2018

0
532

Про підготовку до участі в конкурсі Mrs Ukraine International 2018, про себе і про українських дизайнерів, які їй в цьому допомагають, розповідає Олена Кульвановська, жінка з великим серцем, мама двох синів, практикуючий психолог та  психотерапевт.

Чи існує в нас щось особливе, що відрізняє від усіх інших? Для мене – це доброта, душевність і неймовірне бажання жити! Жінки, з великими серцями! Мене неймовірно радує тенденція останні років 5 – народжувати дітей, 3-5, любити і поважати чоловіка, зустрівшись, коли у нього ще нічого немає, ніяких матеріальних благ і суперзвершень, і стати другом і помічником на все життя, створювати дружні сім’ї і при цьому всьому ще  будувати свою кар’єру і бізнес! І робити це на  всі 100%. Встигати все і не скаржитися!  Отримувати задоволення   від  співпричетності до  кожного  моменту життя. Бути королевою краси і ніколи цим не хвалитися. Cаме з такою людиною – Оленою Кульвановською – мене звела доля. Те, що Олена красива, це безперечно. Але її душа ще красивіша за зовнішність! Жінка, яка пережила страшну аварію, після якої говорили, – дитинка, ти не піднімешся, лежатимеш – і це сказали  18-річній дівчині. А вона піднялася, як диво! Жінка, якій сказали батьки хлопця, – ти нам не потрібна, і йому не потрібна, тому що ти з бідної сім’ї і з маленького міста. Вона заробила на навчання на психолога в Києві, про яке, завжди, мріяла, поєднуючи роботу офіціанткою,   потім – управляючою, і вранці бігла на пари. Зараз у неї своя приватна практика і багато щасливих жінок, яким вона допомогла. Двоє дітей і улюблений чоловік, яким вона гордиться неймовірно й  це  чутно у кожному її слові! Люблю тебе, це просто серед робочого дня, уранці і увечері. Це хочеться йому говорити. І ще у українок є свій особливий стиль. Ми вже давно не ходимо по полях у вишиванках, з вінками у волоссі і не збираємо колоски. Стиль українки – це динамічно і жіночно! Улюблені сукні – це по фігурі, часто яскравих кольорів і з яким-небудь цікавим акцентом. Щодо до взуття – то любимо ми каблук, і це красиво. Коли, ми розпочали підготовку з Олени до конкурсу Mrs Ukrainian International 2018, у мене з’явилася ідея показати і справжніх українських дизайнерів. Олена Бурба, Дмитро Доманофф та Іванка Будник – кожен з них унікальний. Олена робить дуже жіночні та красиві сукні. Потрапляючи до її шоу-руму, хочеться бути дівчинкою! Повітряні, блискучі, легкі кілометри тканини створюють неймовірний і святковий настрій!

Також читайте:  Галактика культури сучасної Піднебесної. Розвиток китайсько-українських культурних взаємин

Сайт: instagram.com/elenaburba_

Діма Доманофф – Діма створює суворі лінії та лише натуральні тканини!

Жінка стає динамічною – впевненою у собі, у костюмах, що ідеально пасують їй, із провокативними гаслами на поясах-стрічках. Сексуальний діловий стиль – це неймовірно красиво!

Сайт: domanoff.com.ua

Іванка  Будник – створює унікальне вбрання із українськими богинями на футболках та сукнях під брендом Zelo. Багато ручної вишивки, поєднаної із сучасними фасонами. Сукні із українською душею. Ми зібрали усі ці образи на Mrs Ukraine International 2018.

Я дуже пишаюсь тим, що я – українка! Тим, що у нас є дизайнери, які нічим не поступаються європейським чи американським.

Пишаюсь тим, що є такі жінки, про яких хочеться розповідати!

Також читайте:  Сьогодні розпочалось голосування за кандидатів у Раду громадського контролю при НАБУ

І що є справжня жіночна краса – яку хочеться показувати!

Текст: Олена Лабарткава