«Українська Друга світова»- фотовиставка у Вільнюсі

0

07 травня 2019 р. Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський урочисто відкрив у Будинку офіцерів м. Вільнюса фотовиставку «Українська Друга світова», підготовлену Українським інститутом національної пам’яті.

У церемонії відкриття взяли участь представники Міністерства оборони ЛР, МЗС ЛР, Сеймаса ЛР, Збройних Сил ЛР, представники дипломатичного корпусу, Союзу стрільців Литви, поранені військовослужбовці ЗС України, які проходять реабілітацію у Литві, української громади м.Вільнюса, литовської громадськості, ЗМІ.

У своєму зверненні до присутніх Посол України в ЛР В.Яценківський, зокрема, наголосив на тому, що сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни, є епіцентром протистояння агресору. Посол висловив подяку усім присутнім за підтримку та єдність з народом України у боротьбі за спільні цінності – Свободу, Людську Гідність.

Також читайте:  Посол Ірану Мохаммад Бехешті-Монфаред завершує дипломатичну місію в Україні

Директор Будинку офіцерів вільнюського гарнізону ЗС Литви полковник у відставці Ромас Жібас у своєму виступі наголосив, що уроки минулого є надзвичайно важливими для усієї Європи і не втрачають своєї актуальності.