В підсумку перемовин Петра Порошенка з міністром оборони Польщі: ЗСУ приймуть участь у військових навчаннях Вишеградської групи

0
300

На заходах присвячених святкуванню Дня Незалежності України серед польських гостей була присутня також делегація очолювана міністром оборони Польщі Антоні Мацеревичем. Після урочистостей український лідер Петро Порошенко провів офіційну зустріч з польським міністром. Така інформація повідомляється на сайті Президента України. Зі сторони України у перемовинах прийняли участь Секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр оборони України Степан Полторак.

Президент висловив вдячність польському міністру за його перебування тут на час святкувань 26-ої річниці проголошення Дня Незалежності України, а також відмітив участь Польського Війська в урочистому параді, що зробило цей день знаковим для взаємин України та Польщі.

Темою для обговорення під час зустрічі стала військова співпраця обох держав. У своїй промові Антоні Мацеревич визнав Україну «захисником Європи», та заявив, що Європа не буде повноцінною  без участі України ні в якому плані. Глава оборонного міністерства додав, що Польща продовжуватиме свою політику підтримки та допомагатиме Українській державі у відновленні її суверенітету та територіальної цілісності.

Також читайте:  Військові США та Японії провели спільні навчання

Результатом перемовин стала домовленість про те, що українські війська вперше за всю свою історію візьмуть участь у спільних військових навчаннях «Вишеградської четвірки», до якої входять такі країни як Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія.