Вітальне слово Посла Німеччини Ернста Райхеля з нагоди відкриття “Тижнів Німеччини в Україні”

0
473

Вельмишановні пані й панове, і цього року “Тижні Німеччини в Україні” пропонують різноманітну й розважальну програму.  Спільно ми маємо можливість радіти близько  70 заходам у 14 містах України. “Тижні Німеччини” організовані спільними зусиллями Посольства Німеччини в Києві, Генерального  консульства Німеччини в Донецьку з місцем знаходження у Дніпрі та Почесними консулами  Німеччини в Харкові, Одесі, Львові й Чернівцях. Це відбувається за сприяння багатьох німецьких партнерських організацій  в Україні.

“Тижні Німеччини” в цьому році проходять під особливим знаком: у 2017 році ми відзначаємо 25-річний ювілей дипломатичних відносин між Федеративною Республікою Німеччина й Україною, а на додаток до цього – Українсько-німецький рік мов, який став унікальним уособленням взаємного порозуміння, співробітництва між обидвома країнами та спільного сприяння розвитку культури й освіти.

Також читайте:  Дипломатії не потрібні істерики

Численні заходи протягом “Тижнів Німеччини” є новим підтвердженням того, наскільки тісними й багатогранними є зв’язки між Німеччиною і Україною. Спільний рок-концерт німецьких та українських гуртів, партнерські зв’язки між вищими навчальними закладами Німеччини й України, митці з коренями в обидвох країнах, що виступатимуть з нагоди “Тижнів Німеччини” в Україні, німецько-український форум з питань продовольства, театральні спектаклі й виставки – все це та багато іншого чекає на Вас в рамках “Тижнів Німеччини в Україні” з 10 по 26 листопада.

“Тижням Німеччини” поєднують розваги й передачу інформації, вони надають майданчик для розмов та фахових дискусій, інформативних виставок та художніх постановок. Тим самим вони є віддзеркаленням тісного й постійно зростаючого партнерства між Німеччиною й Україною. “Тижні Німеччини” зримо демонструють те, наскільки щільно сплетеною  є мережа українсько-німецького співробітництва, в тому числі й саме сьогодні, в момент, коли Україна перебуває на вирішальній стадії перетворень. Можливо нині такий обмін є важливішим ніж будь-коли,  і “Тижні Німеччини”  демонструють, що цей зв’язок між Німеччиною й Україною пронизує усі сфери: економіку, науку, культуру, політику, мистецтво й громадянське суспільство.

Також читайте:  Глава держави: Тільки коли ми єдині – ми непереможні

Хочу від усього серця висловити свою особливу подяку багатьом німецьким та українським партнерам. “Тижні Німеччини” живуть завдяки Вашому внеску та Вашій вражаючій активності – вони демонструють нам, чого можна добитися завдяки успішному партнерству між Німеччиною й Україною. Хочу подякувати і нашим спонсорам за їхню щедру підтримку. Бажаю всім нам багатих на інформацію й розваги “Тижнів Німеччини в Україні”.

Ваш Ернст Райхель Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні