Війна проти України та Мінський процес

0
416

Виступ посла України в США в Університеті Джорджа Вашингтона

Посол України в США Валерій Чалий виступив під час дискусії в Університеті Джорджа Вашингтона на тему «Війна проти України та Мінський процес» разом із дипломатичними представниками Європейського Союзу та Естонії, яка зараз головує в ЄС, а також керівником Центру Діно Патрікіо Атлантичної Ради Послом Джоном Гербстом.

Україна щодня бореться проти російської агресії

Валерій Чалий наголосив, що Україна щодня бореться проти російської агресії на Донбасі та потребує подальшої єдності США і ЄС в солідарності з Україною та підтримки з боку США для відновлення свого суверенітету та територіальної цілісності. Він поінформував про зусилля, яких докладає України для подолання агресії, перетворень в країні та відновлення миру.

Відновлення миру в Україні – одне із найважливіших безпекових питань для ЄС

Політичний директор МЗС Естонії підкреслив, що ЄС дотримується політики продовження санкцій проти РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей. Заступник Посла ЄС в США Каролін Вічіні запевнила, що питання відновлення миру в Україні є серед безпекових питань для ЄС та наголосила на невизнанні протиправної анексії Росією Криму. Посол Джон Гербст у своєму виступі приділив увагу геополітичним аспектам російської агресії проти України, як суверенної країни, яка прагне реалізувати свій демократичний та європейський вибір. Він також відзначив сильну підтримку України з боку Адміністрації та Конгресу США.

Також читайте:  Понад 300 українських школярів відвідали презентацію Німецького цифрового дитячого університету!