Володимир Кличко завершує свою боксерську кар’єру

0
465

Колишній олімпійський чемпіон, чемпіон світу за різними версіями, боксер Володимир Кличко заявив про завершення своєї спортивної кар’єри.

Кличку на даний момент виповнився 41 рік, що є досить багато як для спортсмена світового рівня.

Останній свій поєдинок Кличко провів з британцем Ентоні Джошуа в Лондоні. Бій закінчився поразкою Кличка в 12-му раунді. Передостанній раз Кличко бився з британцем Тайсоном Ф’юрі й також програв йому, але вже за рішенням суддів після 12-и раундів. Проте згодом Ф’юрі підозрювали у вживанні фдопінгу, можливо тому він всіляко уникав реваншу з Кличком й так і не провів його у річний термін після бою. Ситуація з Джошуа була більш обнадійливою – Кличко провів хороший поєдинок і вболівальники по всьому світі чекали реваншу, котрий вже так і не відбудеться.

Також читайте:  В Дубаї горів височенний хмарочос

Немолодий вік, травми, програні останні бої можливо стали основною причиною такого рішення Володимира Кличка. Спеціально з цього приводу він записав відеозвернення, в котрому розказав, що збирається далі працювати над справою, котрою він почав займатися кілька років тому.

Нагадаємо, що брат Володимира, котрий є мером Києва, Віталій Кличко провів свій останній поєдинок у 2012-му, якраз перед парламентськими виборами в Україні, де його партія «Удар» отримала частину депутатських мандатів.

Також Володимир Кличко записав відеозвернення