Всеукраїнська платформа для нетворкінгу New Communication

0
515

14 травня всеукраїнська платформа для нетворкінгу New Communication (https://www.facebook.com/NewCommunicationUA/) провела в Києві захід. Понад ста бізнесменів столиці зібралися в Klitchko Expo, щоб завести корисні знайомства і презентувати свої компанії.

Гостей зустрічали шампанським і живою музикою. Перед початком виступів всі гості мали можливість ознайомитися з рекламною продукцією і поспілкуватися.

Після цього 10 спікерів виступили з короткими презентаціями свого бізнесу. Зацікавлені учасники зустрічі мали можливість в паузах поспілкуватися з ними і докладніше розпитати про цікаві моменти.

Крім того, запрошений гість Олександр Олешко розкрив нашим гостям 7 головних секретів цікавого спікера. Для бізнесменів це – не просто цікава доповідь, це можливість більше дізнатися про необхідний кожен день навик, від якого багато в чому залежить успіх компанії.

Також читайте:  Україна запровадить біометричний контроль для громадян інших держав, які перетинають державний кордон

Під час основного блоку – нетворкінгу – учасники в невимушеній атмосфері спілкувалися, обмінювалися досвідом та емоціями, створюючи кола корисних контактів і знайомств. Крім того, у нас на зустрічах функціонують спеціальні дошки, на яких можна залишити свої контакти з коротким описом, що ви шукаєте або що пропонуєте.
Спасибі прекрасному ведучому нашого заходу – Бурховецькому Денису (https://www.facebook.com/NewCommunicationUA/)!

Він наповнив цей вечір своїм позитивом, завдяки йому ми вклалися в таймінг, а зустріч пройшла ефективно.
За прекрасний, смачний незабутній фуршет ми дякуємо нашим партнерам Ok catering (https://okcatering.com.ua/) Від закусок, підготовлених кухарями компанії, просто неможливо було відірватися!

Зрозуміло, подякувати б хотілося нашим прекрасним, цікавим, успішним гостям. Саме вони дарують нам натхнення знову і знову влаштовувати подібні приємні зустрічі.
Наступний захід відбудеться вже зовсім скоро, 25 червня!

Також читайте:  З такими жінками перемога України невідворотна - Президент

Поспішайте зареєструватися – буде дуже цікаво: http://goo.gl/H4y34n