Замах на Президента Франції

0
454

За повідомленнями французьких ЗМІ на Президента Франції Емануеля Макрона планувався замах. Здійснити його мав 23-ох річний хлопець, що проживав у передмісті Парижа. За повідомлення французької поліції зараз хлопця, що готував замах на життя Президента Франції затримано.

Затриманий також раніше вже мав справи з поліцією – минулого року відсидів за ґратами через пропаганду тероризму. Тоді хлопець заявляв про те, що необхідно вбивати євреїв, геїв та мігрантів. Цього разу він зацікавив правоохоронців через свою активність у мережі, де він намагався знайти зброю. Під час затримання хлопець чинив спротив погрожуючи поліціянтам ножем. Під час обушку в нього виявили кілька ножів, а на комп’ютері, в історії пошуку браузера, інформації по пошуку зброї та підготовці замаху.

Також читайте:  У WIZZ AIR детально розповіли про нові правила перевезення ручної поклажі

Замах на Макрона повинен був відбутися 14-го липня, в національне свято Франції – День взяття Бастилії. Тоді Емануель Макрон прийматиме військовий парад на Єлисейських полях у Парижі. Серед запрошених гостей також повинен бути Президент США Дональд Трамп.