10 квітня 2018 року у міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочистості з нагоди  появи нової авіакомпанії на українському авіаринку.

«Іракські Авіалінії» здійснили перший рейс за маршрутом Багдад-Київ, відкривши не лише  пряме авіасполучення між столицями дружніх держав, але й нову сторінку у двосторонньому україно-іракському співробітництві.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні Пан Бакір Ахмед Азіз Аль-Джаф у своєму привітальному слові, вітаючи українців зі святом Великодня, наголосив на тому, що  відтепер Ірак та Україна стануть ближчими один до одного, а відтак міцнішатимуть  узи дружби, які зв’язують наші народи.

Фото: Юрій Бондарев

«Ірак, країну давньої культури та давньої цивілізації наразі повністю звільнено від терористів.  Ірак є відкритим для світу й – в першу чергу – для України» –  підкреслив  Пан Посол.

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Іракській Республіці  Віктор Недопас, який прилетів першим рейсом іракських авіаліній до України, зазначив у своєму виступі, що –

«Ще у листопаді минулого року обіцянку відкрити пряме авіасполучення між нашими столицями дав нам міністр транспорту дружнього Іраку і ось – обіцянку дотримано».

Фото: Юрій Бондарев

Також, пан Недопас  відзначив у своєму виступі, те, що  поява  прямого авіасполучення  відкриває нові можливості  для українських та іракських підприємців, адже шлях із Багдада до Києва  та й з Києва до Багдада став коротшим.

Також читайте:  Нетворкінг-платформа New Communication. Бізнес знайомства. Київ, 25.06.2018

Директор з розвитку авіаційної міжнародної діяльності міжнародного аеропорту Бориспіль підводячи підсумок цієї важливої події зазначив, що  поява в  Україні  найстарішої авіакомпанії на Близькому Сході, якою і є «Іракські Авіалінії»,  є важливою подією для обох держав.

Фото: Юрій Бондарев

«Іракські Авіалінії» відновилися після важких часів та мають нову мережу маршрутів по всьому світу і нам дуже приємно, що у цій мережі є Київ, є Україна» – зазначив пан Волошин.

Представник  компанії  «Іракські Авіалінії» Аль-Хаусі Махмуд Ас-Сафа подякував керівництву міжнародного аеропорту Бориспіль за допомогу та сприяння. «Народ Іраку лагідно називає свою авіакомпанію «Зеленою Птахою» й ми хочемо аби ця  «Птаха» літала до України якомога частіше», сказав Пан Ас-Сафа, запевнивши присутніх, що компанія докладатиме максимум зусиль аби кожен рейс був  безпечним та комфортним для кожного пасажира.

Також читайте:  У світі згадують роковини збитого МН17