Благодійний вечір в ресторані O’GOROD «Від серця до серця»

0
793

26 січня відбувся благодійний вечір «Від серця до серця» по збору коштів на допомогу одиноким літнім людям і установам, в яких вони проживають.

Ресторан O’GOROD і Національний телеконкурс краси і таланту «Королева України» провели урочистий благодійний вечір «Від серця до серця». Всі виручені кошти підуть на допомогу одиноким літнім людям і установам, в яких вони проживають. Захід, який відбувся 26 січня, прикрасив показ колекції від дизайнера Оксани Полонець та виступи зіркових гостей: LYUBIMOV, Дарина Ільвовска, ANNA D, Лавіка, Наталія Папазоглу.

Але головним у цей вечір був аукціон, на якому були представлені лоти ручної роботи від учасниць телепроекту «Королева України 2017»: ікона Богородиці Неустанної Помочі з бурштину; вишитий оберіг; старовинна сімейна реліквія – рушник; картина, створена вихованцями дитячого будинку; прикраси, ляльки-мотанки та ін.

Також читайте:  Олег Сенцов, Наталія Яресько та Ольга Бондаренко стали першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards

Свої лоти представили і дизайнер Оксана Полонець, і зірки шоу-бізнесу: ONUKA, Олександр Скічко, Пальміра КиївЕлектро, Andreas, MamaRika, ANNA D.

Переможці фестивалю «Міні Міс Україна» спільно з художницею Кейт Москито підготували hand-made картину, яка стала заключним лотом аукціону.

Ідея благодійного вечора у власниці ресторану O’GOROD виникла дуже спонтанно під час звичайної розмови, правда було це в передноворічний час. Саме цей святковий час надихнув Анну Надьон ініціювати благодійну активність для допомоги людям похилого віку.

Разом зі співробітниками ми обговорювали, що в цей час все зазвичай активізуються і починають допомагати дітям. Так, безумовно, це потрібно, але ми прийшли до висновку, що про літніх людей завжди забувають. Але ж вони дали нам життя. Ми вирішили зробити, як нас вчили – почати з себе – згадує, як все починалося Анна.

Також читайте:  97-ма річниця турецького національного гімну

Всього вечір зібрав 25 лотів, які були успішно продані завдяки провідним Монро, Лавіка і Коста Ріки. А підсумками вечора стало нагородження званням «Королева Благодійність 2017». Цей титул дістався учасниці конкурсу «Королева України 2017» Решетниковій Катерині з Мелітополя. Її лот – власноруч вишита бісером ікона Казанської Божої Матері – був проданий за рекордною вартістю.

Всі виручені під час благодійного вечора кошти будуть спрямовані на поліпшення умов проживання людей похилого віку:

  1. Київська обл., Тетіївського р-н, с. Денихівка, вул. Лесі Українки, 28, «Відділення стаціонарного догляд для постійного або Тимчасова проживання»;
  2. Київська обл., Володарський р-н, с. Руде, вул. Паркова, 11 «Стаціонарне відділення для проживання одиноких пристарілих»;
  3. Київська обл., С. Грузьке, «Стаціонарне відділення для постійного проживання».