Чат-революція вже скоро. Ключові спікери ChatBot Conference

0
517

Перша в Україні конференція на тему чат-ботів у бізнесі відбудеться уже 29 березня, отже саме час розповісти, чим будемо дивувати гостей конференції – ключові спікери та активності на ChatBot Conference.

Девід Пічсенмейстер – засновник Oratio (платформи для створення ботів зі штаб-квартирою у Відні), підприємець і розробник ПЗ; організатор ділових зустрічей на тему чат-ботів в Австрії. Керує бізнес-інкубатором Lemmings I/O і першим у Європі розробником чат-ботів ELEVATE Accelerator.

Тема його виступу – “Тренди чат-ботів у 2017 році“.

Ключові моменти виступу:

  • принцип роботи Oratio: поєднання особистого та автоматизованого спілкування, клієнтські кейси;
  • тренди в індустрії: чат-боти замініють додатки;
  • діалоговий інтерфейс: кейси Alexa від Amazon, Siri і Google Home;
  • боти в групових чатах і знахідки ботів в різних месенджерах;
  • людський контроль чат-ботів та обслуговування клієнтів.
Також читайте:  В Києві святкували 100-річчя Естонії, Латвії та Литви

Юлія Гусєва – керівник “Чат-онлайн” “ПриватБанку”. Юлія розповість, як працюють боти найбільшого банку України.

Тема виступу: “Боти уПриватБанку”. Жива статистика“.

Онлайн-чат “ПриватБанку” – це безкоштовна послуга, призначена для швидкого та повного інформування клієнтів, розв’язання проблемних ситуацій, консультації з різних питань і т. д., яка працює 24 години на добу. Щоб досягти високої якості клієнтської підтримки, “ПриватБанк” використовує чат-ботів.

На конференції представник “ПриватБанку” розповість, які саме функції виконують віртуальні співрозмовники і як це допомагає банку економити величезні кошти на зарплаті співробітникам. Учасники конференції дізнаються, скільки у “ПриватБанку” ботів, а також як вони працюють (статистика, цифри, цікаві факти).

Свою доповідь Юлія презентуватиме разом з головним ботобудівельником “ПриватБанку” Павлом Чишком, який також проведе всім бажаючим ексклюзивний майстер-клас “Створи свого чат-бота за 15 хвилин”. Експерт “ПриватБанку” навчить учасників розробляти бота-продавця для Viber/Telegram/Facebook Messenger, використовуючи платформу Corezoid. Буквально за 20 хвилин усі учасники зможуть освоїти базові навички проектування функціональних ботів!

Також читайте:  Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік

Кір Келевра – експерт у сфері криптовалют, СЕО bitup.io, біткоін-максималіст, криптотрейдер, фахівець в області ціноутворення криптовалют.

Тема спікера: “Бар’єри у використанні алгоритмічної торгівлі криптовалютами”.

На ChatBot Conference глава bitup.io розповість, як використовувати інтелектуальні сервіси для отримання прибутку в криптовалюті Bitcoin.

Основні тези доповіді:

  • Макроекономічний огляд ринку криптотрейдинга.
  • Популярні криптобіржі і що з ними не так.
  • Огляд інструментарію та проблеми інтеграції.
  • Висновки і особистий досвід.

Все про чат-боти і навіть більше зможете дізнатися вже 29 березня на ChatBot Conference в БЦ “Парус”. Давайте робити чат-революцію разом!

Реєстрація на сайті.