День відкритих дверей Посольства Німеччини «Німецький сад»

0
560

У суботу, 16 вересня 2017, відбудеться День відкритих дверей Посольства Німеччини “Німецький сад”. Захід відбудеться за адресою Посольство Німеччини, вул. Богдана Хмельницького, 25 з 11:00 до 17:00.

Німецький сад вже став традиційним щорічним заходом при Посольстві, під час якого Ви маєте можливість ознайомитися з німецькою діяльністю в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій у сферах освіти, культури, економіки та енергоефективності, а також політики.

Ви зможете вивчити нові факти про Німеччину, взяти участь у конкурсах та вікторинах та традиційно виграти два авіаквитки до Німеччини! До того ж, весь день розігруватиметься вже традиційна лотерея, де можна отримати справжній львівський шоколад. Головна сцена запропонує глядачам колоритні німецькі танці й театральні виступи, в яких будуть задіяні учні і вчителі українських шкіл з поглибленим вивченням німецької мови, а також Німецька школа у Києві.

Також читайте:  У столиці Німеччині запустили україномовний маршрут

Всередині Посольства на Вас чекатиме виставка німецького фотографа Луїджі Тоскано «Проти забуття», а також тихий читацький куточок від бібліотеки Гете-Інституту.

Потурбувалися і про Ваші гастрономічні задоволення: у нас Ви зможете скуштувати німецькі страви й напої.

Реєстрація не потрібна. Вхід вільний.