Міжнародний дипломатичний гольф турнір «Diplomatic golf cup»

0
652

28 квітня 2018 року в гольф-клубі Golf Stream, відбудеться Міжнародний дипломатичний гольф турнір «Diplomatic golf cup».

Гольф – це преміальний вид спорту 21-століття.

Організація турніру «DIPLOMATIC GOLF CUP», дає можливість створенню унікального середовища для плідного спілкування між представниками дипломатичного корпусу, представниками української діаспори з різних країн, представниками політичних та ділових кіл, задля подальшого зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі.

Головною метою заходу – єднання народів та держав за допомогою спорту. Створення неформального простору для вільного спілкування. Зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі.

У турнірі братимуть участь міжнародний та український дипломатичний корпус, представники влади, представники бізнес-еліти, представники української діаспори з різних країн.

Також читайте:  Mercedes-Benz Star Experience 2017 - досконалість інтелектуального водіння

Турнір буде розподілено на гру для Аматорів та гру для Початківців.

Турнір для Аматорів триватиме з 09:00 до 15:00, на маршруті 18-луночному гольф-полі.

Турнір для Початківців триватиме з 13:00 до 15:00. У турнірі для Початківців, всіх охочих буде розподілено на групи по 10 осіб, на чолі з професійними тренерами.

Нагородження переможців змагань відбудеться о 16:00.

Гольф – це свято не лише для гравців – гості заходу матимуть можливість насолоджуватись гарними пейзажами гольф-поля, чудовими враженнями від тренувань гри з професіоналами клубу, отримувати задоволення від вільного спілкування, частування смачної їжі та напоїв, а також чудово провести час та відпочити на свіжому повітрі.

Також читайте:  Olerom знову вражає…

Організатор: Міжнародний дипломатичний журнал Fashion of Diplomacy

Дата проведення – 28 квітня 2018 р.

Місце проведення – Golf Stream (Україна, Київська обл., Макарівський р-н, с. Гавронщина)

Час проведення – 09:00 – 19:00

Реєстрація на сторінці заходу https://www.facebook.com/events/142448763208915/

та на сайті GOLF.IN.UA