InterCHARM-Україна 2017 – головна б’юті-подія року

0
573

З 20 по 22 вересня в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі Києва відбудеться найбільша виставка індустрії краси InterCHARM-Україна 2017. Це головна подія в галузі виробництва та просування парфумерії, косметичних товарів, професійної косметології, перукарських послуг і нігтьового сервісу.
Уже традиційно, 16 років поспіль майданчик InterCHARM обирають відомі фахівці, найбільші бренди вітчизняного та світового ринку, а також керівники компаній, для яких виставка – чудова можливість залучити інвестиції, сформувати нові бізнес-зв’язки, заявити про себе та бути в курсі всіх «свіжих» трендів.

Організатор міжнародної виставки InterCHARM -Україна – ДП “Прем’єр Експо” (ITE GroupРlc). За навчальну програму відповідає компанія «Естет Медіа».
Генеральний партнер виставки – DMK Україна. Завдяки їхньому професіоналізму, захід завжди цікавий для фахівців, виробників, дистриб’юторів, галузевих асоціацій, десятків  тисяч потенційних клієнтів і ЗМІ.  Тільки торік виставка встановила новий рекорд: за три дні її відвідали понад 44 000 фахівців. В 2017 році масштаби заходу будуть ще більшими! InterCHARM -Україна – завжди вражає та дає можливість побачити всю індустрію краси під одним дахом.

 Для максимального комфорту відвідувачів виставка традиційно розділена на сегменти:
Уперше на виставці презентують спецпроект «Салонні Меблі». За  статистикою меблі в салоні краси поновлюються раз на 3-5 років і вже накопичився відкладений попит. Проект «Салонні меблі» повинен допомогти заздалегідь підготувати ґрунт для конструктивного та плідного спілкування зацікавлених сторін на виставці.
Спеціалізована експозиція «InterCHARMpack» об’єднає компанії з виробництва сировини, виробників і дистриб’юторів упакування, обладнання для виготовлення косметики, парфумерії, а також побутової хімії.

Також читайте:  Міжнародний дипломатичний гольф турнір «Diplomatic golf cup»

Професійне обладнання, косметичні засоби для салонів краси та естетичної медицини, солярії, сауни, продукція та обладнання SPA&Wellness представлятимуть в експозиції «Beauty Lab». Уперше вона займе майже 11 000 мтретього павільйону МВЦ. Також у цьому павільйоні окремим тематичним розділом виділений сегмент «Permanent Make Up», що швидко розвивається: пігменти, матеріали, інструменти та обладнання, за допомогою яких можливо скорегувати недоліки та довести риси обличчя до ідеалу, створити креативний образ за допомогою тату.

Експозиція «Professional Make-Up» об’єднає професіоналів макіяжу, аерографії, bodyart і brow artists. Досвідчені фахівці навчать найголовнішого: як обрати кращі інструменти, створювати стильні образи, ґрунтуючись на природних даних і точних технологічних прийомах. Цього року «Professional Make-Up» міняє свою локацію та переміщується до другого павільйону.

Також читайте:  Виставка “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”

Крім того, у другому павільйоні буде представлена найбільша в Україні експозиція продукції торговельних марок  парфумерії, косметики, побутової хімії для рітейлу, а також національні стенди виробників Кореї, Польщі та Туреччини.
Перший павільйон МВЦ поєднає  два найбільші напрямки б’юті індустрії: перукарське мистецтво та нігтьової сервіс. Більш 200 компаній запропонують креативні рішення для майстрів даних сегментів, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших.
Незмінними залишаються і традиційні сервіси виставки:
«Байєрська програма» – сервіс для бізнес-відвідувачів, що створює оптимальні умови для переговорів і пошуку потрібної продукції та постачальників на виставці, яка сприяє розвитку ділових контактів.

«Б’ютікупон» – сервіс, який дозволяє тисячам відвідувачів заощадити, одержуючи знижки на професійні інструменти та продукти.

«Біржа вакансій» – спеціальний сервіс, що розширює можливості та перспективи кар’єрного росту. Тут представлять усі пропозиції вакансій компанії галузі та заявки фахівців індустрії краси. Крім того, на самій виставці, у спеціально виділених місцях для інтерв’ю проходять співбесіди провідних компаній індустрії. Пройдуть короткі воркшопи  з підбору персоналу.

Також читайте:  Х'ю Хефнер, засновник Playboy, помер в 91 рік

Заходи ділової та навчальної програми виставки Intercharm-Україна 2017:

·         ХII Конференція «Beauty TECH. Інновації у виробництві сировини та технологій»
·         Конференція для керівників підприємств індустрії краси Beauty Salon Management,
·         Авторський семінар Максима Сергєєва для адміністраторів підприємств індустрії краси
·         Конференція з прикладної естетики
·         Конференція з естетичної медицині
·         Hair Factory
·         VII Форум візажистів
·         XXVIII Форум професіоналів нігтьової індустрії
·         Конференція з трихології  для перукарів
·         Авторський семінар Максима Сергєєва «Фізіогноміка»
·         Науково-практична конференція з перманентного макіяжу
·         Авторський семінар Інги Лайзан
·         Лабораторія перукарських ідей Fusion Hair
·         Barbershop Day
·         Міжнародний відкритий Чемпіонат з перманентного макіяжу «PERFECT IMAGE»,
·         V Всеукраїнський Чемпіонат з апаратного педикюру FootРrofiАwards 2017
·         Другий відкритий Чемпіонат України BROW PRO
·         Нагородження в окремих номінаціях премії Stella International Beauty Awards 2017
·         Парад шкіл з нігтьової естетики.

InterCHARM-Україна завжди створює  красу та успіх.
Ласкаво просимо 20-22 вересня!