Кращі українські дизайнери та виробники стилізованого та національного вбрання з’їдуться на унікальне всеукраїнське етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

0
677

Унікальне етнофешншоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня на території історикокультурного комплексу «Замокмузей «Радомисль». Програма фестивалю розпочнеться о 12.00, а закінчиться о 16.00.

Всеукраїнський щорічний фестивальпоказ етнічного, стилізованоетнічного одягу та аксесуарів  був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

За словами Ольги Богомолець етнофешншоу «Аристократична Україна» має на меті відродження національних  традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України.

Програма фестивалю передбачає три секції показу. Перша – дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені аутентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етномотивами, а також дитяче дефіле. А третя секція – «Сама шила» – на якому свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри.

Також читайте:  Diplomatic golf cup 2018

Традиційно в день фестивалю моделями стануть звичайні українські жінки – дружини загиблих захисниківгероїв АТО, які босоніж, йдучи по домотканому лляному полотні демонструватимуть гостям образи від відомих українських дизайнерів, а саме : ТМ Синій Льон, ZETA atelier, Julie Home Line ,«Століття краси» та ін.

Ексклюзивні колекції українських головних уборів буде представляти дизайнер Анна БурмістроваПроценко, колекцію авторських речей представить – Лариси Арт.

Відтворений автентичний одяг на показі будуть продемонстровані моделями  «Центру дослідження і відродження Волині», культурним осередком «Оберіг» у м. Бахмут, етнографічним відділом Житомирського краєзнавчого музею, клубу-студії «Слов’яни»у  м. Слов’янська.

Цьогоріч фестиваль буде унікальним, цікавим та сповненим приємними сюрпризами. Під час фестивалю буде проходити ярмарка народних майстрів, в якій братимуть участь майстерні з Київщини, Луцька, Житомирщини, Вінничини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майтер-класах, під час яких можна буде дізнатися секрети вишивки та відкрити свій талант за ткацьким станком.

Також читайте:  Прес-конференція МЗС України та Фінляндії

Також в рамках фестивалю  відбудеться презентації виставки ікон на ящиках зпід снарядів, набоїв та мін «Ікони під час війни» художників Олександра Клименка та Софії Атлантової.

Етнофешншоу «Аристократична Україна» – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто щиро любить Україну.

Контакти: info@bogomolets.com , тел.: 067 504 59 08

Місце проведення: Замок-музей «Радомисль», Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15