Культурна п’ятниця на Форумі Креативних Індустрій

0

19-21 вересня в UNIT.City та Академії ДТЕК проходить IV Форум Креативних Індустрій. Це найкреативніша бізнес-подія осені, що об’єднує представників 16 сегментів креативних індустрій.

 Другий день Форуму Креативних Індустрій (20 вересня) присвячений сучасній культурі, мистецтву, дизайну, медіа. Цього дня проведяться портфоліо-ревю, майстер-класи з цифрового мистецтва та кастинги акторів кіно та на телебачення. Цікаві особистості світу культури та шоу-бізнесу беруть участь у відкритих інтерв’ю. Також в цей день проводяться декілька важливих дискусій із соціально важливих питань та на тему культури в цілому – без чого розвиток бізнесу і суспільства далі просто неможливий.

Отже, що робить цей день особливим? Хто надихатиме зі сцен? Які активності чекають на відвідувачів?

Почнімо з того, що протягом дня паралельно функціонують три сцени: PRO (панельні дискусії нон-стоп), Networking Terrace із відкритими інтерв’ю та панельними дискусіями, і зал майстер-класів Growth. Із повною програмою Форуму Креативних Індустрій можна ознайомитися на сайті https://forum.creativity.in.ua.

Також читайте:  Перший Каспійський економічний форум 2019 (Відео)

Культурна п’ятниця на Форумі Креативних Індустрій

Знайомимо лише із невеличкою частиною програми та заохочуємо вивчити її для того, щоб не пропустити важливих і найцікавіших для кожного особисто виступів.

У пізнавальній залі Growth із 10:00 починається перший майстер-клас «Успішний старт на YouTube» від Цитрус Академії. І протягом дня триватиме розбір кейсів Cases:Review, воркшопи із цифрового мистецтва та саундарту від Carbon, із організації івентів від Rockets.

Культурний ранок на  Networking Terrace почнеться із ранковим інтерв’ю із гостями та спікерами Форуму Креативних Індустрій. Наприклад, із 13:30 по 14:00 відбудеться інтерв’ю із Євгеном Галичем та Павлом Слободянюком “Інді-артист та мейнстрим артист в Україні. Порівняння двох світів.

Сцена PRO відкриє свої двері із 10:00 і розпочнеться із панельної дискусії «Бізнес і митці: тренди та гроші” за участі Оксани Тодорової, президента ГО Асоціація корпоративних медіа України; Марини Хонди – заступниці голови КМДА; Дар’ї Мартиненко – керівника проекту «Архітектурний хакатон» від hallway.pro; Анфіси Сіньової – директора з маркетингу компанії PrintStore Group; Ірини Проніної – директора з персоналу та юридичних питань в міжнародній скандинавській компанії Lantmannen Axa Ukraine; Олени Зубарєвої – керівника PR у фармацевтичній компанії Фармак, Олександра Шевченка- PR-директор корпорації «Біосфера».

Також читайте:  В Києві відбувся Кубок Дипломатичних Місій

15:00-15:50 на сцені PRO Віра Костенко-Кузнєцова (Керівник з розробки програми ЗМІ UCBI, USAID/OTI) поспілкується з представниками різних медіа каналів України та спробує пояснити чому важливо розуміти свою аудиторію та меседж проекту з самого початку, та як можна використовувати дослідження для цього. На панелі будуть представники ТОП українських телеканалів, відомі блогери та дослідники.

Учасники: Оксана Лемішка – Керівник програм Центру сталого миру та демократичного розвитку (проект SCORE), соціолог в області медіа та культури; Олена Єрємеєва, головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1; Оксана Туник, креативний продюсер телеканалу Україна, проект «Родичі в Турне»; Леся Нікітюк, українська телеведуча, авторка ідеї та ведуча проекту Le Marshrutka

Також читайте:  Мусульмани України пожертвують рекордну кількість м’яса на Курбан-Байрам

Окрім насиченої програми, для відвідувачі Форуму передбачені корисні активності:

В кінотеатрі Академії ДТЕК перегляди найцікавіших кейсів Cannes Lions в категоріях Craft Track (Film, Film Craft), Entertainment Track, Digital Craft.

Міжсекторальний бізнес-спіддейтинг, Кожні 40 хвилин протягом Форуму Креативних Індустрій проводяться  експрес-зустрічі з колегами з інших індустрій. Відвідувачі самостійно обрають сегмент, з представниками якого хочуть поспілкуватися про співпрацю, обговорити важливі питання.

Кастинги від ТРК «Україна». 20 та 21 вересня у всіх зареєстрованих учасників Форуму є неймовірна можливість поповнити акторську базу телеканалу «Україна» та стати зіркою серіалу, реклами чи музикальних кліпів.

Детальніше зі всіма активностями та повною програмою можна ознайомитися на сайті: https://forum.creativity.in.ua/

Квитки на Форум можна придбати за посиланням: https://forum.creativity.in.ua/register/