Культурні відносини Україна – ЄС: перші досягнення

0
483

Notice: get_currentuserinfo відхилено починаючи з версії 4.5.0! Використовуйте wp_get_current_user() натомість. in /usr/www/users/dipaor/fashion_diplomacy/wp-includes/functions.php on line 3853

Підсумки угоди з ЄС у культурній сфері

14 грудня 2017 – грандіозне підведення підсумків року набуття чинності Угоди про асоціацію Україна – ЄС у культурній сфері!

Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки та у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та у партнерстві з Міністерством культури та Міністерством закордонних справ України запрошує взяти участь у міжнародній конференції – шоукейсі «Культурні відносини Україна – ЄС: перші досягнення».

Програма конференції «Культурні відносини Україна – ЄС: перші досягнення»

Конференція відбудеться 14 грудня 2017 р. у м. Києві та передбачає роботу за такими темами:

  • Культурна дипломатія у розрізі відносин Україна – ЄС
  • Презентація концепту та стратегії співпраці Україна – ЄС на 2018-2020 роки
  • Аналіз наявних можливостей підтримки культурних та креативних проектів зі сторони ЄС та Української держави
  • Ярмарка успішних проектів та заключний перформанс, що презентує взаємозалежність та різнобарвність українських культурних та креативних індустрій.
Також читайте:  New Ukraine investment conference 2018

Заявки на участь у Конференції приймаються до 15 листопада 2017 р. за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT2s8ssOKgb4PgXAmeVt7vk8AnbjMR3q7vIUbWiX1ctma-cg/viewform

Додаткова інформація щодо місця проведення заходу та детальна програма будуть надіслані пізніше зареєстрованим учасникам заходу.

За додатковою інформацією звертайтеся будь-ласка до Юлії Федів, тел. 050 374 88 36 та емейл: ce.desk.ukraine@gmail.com