“Kyiv Premium 2018” нагороджує найкращих!

0
629

На початку липня, у Києві відбувся конкурс «Kyiv Premium 2018», який об’єднав підприємців, представників мистецьких кіл та громадських діячів.

Конкурс є спрямованим на те, аби визначити найкращих та найефективніших представників у кожному із напрямків та видів діяльності.

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Бізнес» — Дарина Казарянц, керівник проекту в Центральній та Східній Європі компанії Mosby Asset Progressive Fund Limited

Номінація «Fashion and beauty» — Ольга Пазичко, дизайнер одягу ТМ SherlO, та Наталія Ворошило, засновник проекту «Miss Beauty 4 Seasons»

Номінація «Music» — українська співачка «Angela» Головного редактора журналу «Fashion of Diplomacy», Анну Авраменко, також було нагороджено лауреатською відзнакою «Kyiv Premium 2018» у номінації «Ділова репутація».

Також читайте:  Прем'єра норвезького фільму "Відьма"

Цей проект відбувається щорічно та є унікальним за своє структурою — адже переможці його визначаються безпосередньо учасниками бізнес-івенту за допомогою прямого голосування. Головною метою проекту є просування бізнесу, ефективний нетворкінг та запрошення переможців на всеукраїнський форум «Ukrainian Premium 2018», який відбудеться у Києві, цьогоріч восени.