Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття

0
282

Проект “Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття” Дніпропетровського музею імені Дмитра Яворницького та колекціонера Дмитра Піркла продовжує своє просвітництво в Україні.

Культурна дипломатія МЗС вже протягом двох років супроводжує цю унікальну виставку, яка документально розвіює історичні міфи про Східну Україну, що нині продукуються в РФ.

Отже! 28.03.2018 в Дружківському історико-художньому музеї відкриється експозиція-дослідження, присвячена історії французьких інвестицій в економіку України, яка представить глядачеві 230 історичних документи та історичні факти 1870-1918 років. Серед унікального – акції, видані у Парижі, фото рудників і Гданцівського заводу, автографи французьких підприємців на цінних паперах, реклама підприємств, документи, фото православного храму, збудованого французами, фотокартки старого французького кладовища у Дружківці.

Також читайте:  Люблин відзначає 100-річчя самостійності України

Виставка «Міжнародні інвестиції в Україну з кінця ХІХ – початку ХХ століття. Частина друга – Франція» відкриється 28 березня о 14:00 у Дружківському історико-художньому музеї за адресою: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112 (будівля бібліотеки ім. Лесі Українки).