Мусульмани України пожертвують рекордну кількість м’яса на Курбан-Байрам

0

Мусульманська громада України 11 серпня буде відмічати головне свято в Ісламі – Курбан-Байрам. Дійства відбуватимуться по всіх філіалах Духовного управління мусульман України, а в Києві масштабні заходи пройдуть в Соборній мечеті «Ар-Рахма», де зберуться понад  4000 вірян.

Традиційно  в головній мечеті країни разом з простими мусульманами будуть виконувати святкову молитву представники дипломатичного корпусу з мусульманських країн. Також Верховний Муфтій України  шейх Ахмед Тамім проголосить молитву за добробут та мир в нашій країні.

Окрім ярмарку зі східним колоритом  та парку атракціонів для дітей і дорослих, на прихожан чекають велика кількість розваг, захопливі вікторини та змагання за цінні подарунки.

За день свята та 3 наступні дні (дні Ат-Ташрік) буде роздана рекордна кількість жертовного м’яса. Відповідно до мусульманського звичаю, м’ясо ділять на три частини: одну віддають бідним та нужденним, другу – близьким друзям та родичам, а третю – залишають собі.

Також читайте:  Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь 70-му Дню Республіки Індії

Нагадаємо, що свято Курбан-Байрам (свято Жертвоприношення) пов’язане з життям Пророка Авраама. Він, як покірний раб Божий, мав виконати повеління Творця та принести в жертву сина. Пророк  без вагань пішов на цей крок та попередив Ісмаїла – свого первістка, який також прийняв цю звістку без заперечення. Але в останній момент Господь дав Аврааму знати, що замість сина Пророка Він прийме в жертву барана, який був спущений із Раю.

Мусульмани України пожертвують рекордну кількість м’яса на Курбан-Байрам