NASTASIA KLIMT. Fall – Winter 17/18 “YOU CAN”

0
460

Спостерігаючи за сучасними дівчатами, захоплюючись їхньою енергією і цілеспрямованістю, дизайнер бренду NASTASIA KLIMT Анастасія Клименко створила колекцію, яка підкреслює не тільки ділові якості, але і легкість, авантюризм своїх ровесниць і дівчат будь-якого віку.

Колекція присвячена дівчині, готової до відкриттів і змін і доводить кожним своїм силуетом – «Ти можеш!»

Надихаючись картинами французького художника-абстракціоніста Клода Віала (Claude Viallat) дизайнер взяла за основу гармонійне поєднання фіолетового, смарагдового, бузкового, темно-синього і гірчичного.

У створенні зручного одягу бренд використовує просту геометрію ліній в крої, вільний трапецієподібний силует, довжину міні-міді, і велика кількість ґудзиків. Саме вони є своєрідною інтригою колекції, висловлюють стриманість і приховану сексуальність.

Також читайте:  R0boCamp Conference - масштабна подія для справжніх поціновувачів технологій

Для нової колекції дизайнер використовує ніжний шовк, джинс, креп шифон, оксамит, трикотаж і кашемір.

Ідею свободи дій і можливостей підкреслюють незвичайні аксесуари з емалі і срібла, створені за принципом гіпнотичною спіралі.

NASTASIA KLIMT – Український модний бренд, базований в Києві у 2015 році дизайнером Анастасією Клименко.

Так як світ змінюється щодня, ми повинні це робити разом з ним – встигати, йти в ногу, і навіть обганяти.

NASTASIA KLIMT створює одяг, який не позбавлений індивідуальності і яскравості. В основі бренда лежать ідеї самовираження і свободи вибору. Одяг NASTASIA KLIMT є відображенням сьогодення. Натуральні тканини задають рух силуетам і дають більше енергії в свободі дій, що надає речеам доцільності форм і легкої іронія в деталях.