Нетворкінг-платформа New Communication. Бізнес знайомства. Київ, 24.07.2018

0
519

24 липня нетворкінг-платформа New Communication організовує вечір бізнес-знайомств в Києві.

Бізнес Зустрічі Підприємців – це одне з небагатьох заходів в столиці, яке повністю побудовано на принципах нетворкінгу.

Термін нетворкінг складається з двох частин: net (мережа) і working (робота). Таким чином, нетворкінг – це спільнота людей, згуртованих однією діяльністю і, завдяки своїм зв’язкам, ефективно її здійснюють. Мета цього об’єднання – вирішувати спільно чужі проблеми. Така діяльність може бути як соціально, так і професійно спрямованої. Головне, що її відрізняє, – здатність оперативно допомагати тим, хто опиняється в складній ситуації.

Вечори бізнес-знайомств ми відносимо до професійно спрямованого нетворкінгу: тут без зусиль можна знайти партнерів, клієнтів і навіть потенційних співробітників для своєї компанії. Ми організовуємо майданчик, збираємо близько ста підприємців столиці, а ви – заводите корисні знайомства і працюєте, відпочиваючи.

Також читайте:  Посольство Франції в Україні, святкує День взяття Бастилії 2017

Для приємного проведення часу у нас є все, що необхідно: легкий фуршет від наших партнерів Ok catering – це не тільки дуже смачно, це ще й чудова нагода ненароком завести бесіду з цікавими людьми і обмінятися візитками. Будь-яке бізнес-захід не може обійтися без кави, для наших гостей цей підбадьорливий напій приготує Coffee Group.

У програмі – виступи кращих і найцікавіших спікерів зі сфери бізнесу, а також вільне спілкування. Жива музика від наших прекрасних музикантів подарує вам чудовий настрій, крім того, всі учасники Бізнес Зустрічі зможуть взяти участь в розіграшах призів та подарунків від наших партнерів.

Ну а зафіксувати те, що ви хочете знайти або запропонувати, ви можете на спеціальних дошках: так найбільшу кількість людей зможе побачити ваше оголошення.
Постійний партнер Бізнес Зустрічей Підприємців – компанія «Моршинська», яка забезпечує наших гостей найчистішою і освіжаючою водою в Україні.

Також читайте:  Бізнес Ланч "Як успішно укласти угоду на мільйон"

Генеральний спортивний партнер – «Спортлайф», фахівці компанії точно знають, наскільки важливо сучасному бізнесменові залишатися у формі!

Наш медіа-партнер: Fashion of diplomacy. На сторінках цього видання – тільки найважливіші та найцікавіші новини.

Початок заходу: 18:00 Адреса проведення: Klitchko Expo, вул Велика Васильківська 55

Детальніше – на сторінках заходи в соціальних мережах: https://www.instagram.com/new_com_ua/

https://www.facebook.com/NewCommunicationUA/

Реєстрація: https://goo.gl/kM76rL

Телефон 050 847 34 62 Інна