Нетворкінг-платформа New Communication. Бізнес знайомства. Київ, 25.06.2018

0
767

25 червня нетворкінг-платформа New Communication в одинадцятий раз організовує вечір бізнес-знайомств в Києві.

Бізнес Зустрічі Підприємців – це одне з небагатьох заходів у столиці, яке повністю побудовано на принципах нетворкінгу.

Термін нетворкінг складається з двох частин: net (мережа) і working (робота). Таким чином, нетворкінг – це спільнота людей, об’єднаних однією діяльністю, які, завдяки своїм зв’язкам, ефективно її здійснюють. Мета цього об’єднання – вирішувати спільно чужі проблеми. Така діяльність може бути як соціально, так і професійно спрямованою. Головне, що її відрізняє, – здатність оперативно допомагати тим, хто опиняється у складній ситуації.

Вечори бізнес-знайомств ми відносимо до професійно спрямованому нетворкінгу: тут без складнощів можна знайти партнерів, клієнтів і навіть потенційних співробітників для своєї компанії. Ми організовуємо майданчик, збираємо близько ста кращих підприємців столиці, а ви заводите корисні знайомства і працюєте, відпочиваючи.

Також читайте:  Семінар «Основи Міжнародної торгівлі та фінансів» 20-21 березня 2017 року

Для приємного проведення часу у нас є все, що необхідно: легкий фуршет від наших партнерів Ok catering – це не тільки дуже смачно, це ще й чудовий привід ненароком завести розмову з цікавими людьми і обмінятись візитками. Будь-який бізнес-захід не може обійтися без кави, для наших гостей цей підбадьорливий напій приготує компанія Coffee Group.

В програмі – виступи кращих і найбільш цікавих спікерів зі сфери бізнесу, а також вільне спілкування.

Жива музика від наших прекрасних музикантів подарує вам чудовий настрій, окрім того, всі учасники Бізнес Зустрічі зможуть взяти участь у розіграшах призів та подарунків від наших партнерів.

Ну а зафіксувати те, що ви хочете відшукати або запропонувати, ви можете на спеціальних дошках: так найбільша кількість людей зможе побачити ваше оголошення.

Також читайте:  Бізнес зустріч Україна – Китай. 24.09.2018 р. БЦ "Сенатор"

Постійний партнер Бізнес Зустрічей Підприємців – компанія «Моршинська», яка забезпечує наших гостей найчистішою і найцілючищою водою в Україні.

Генеральний спортивний партнер – «Спортлайф», фахівці компанії точно знають, наскільки важливо сучасному бізнесменові залишатися у формі!

Наш медіа-партнер: Fashion of Diplomacy. На сторінках цього видання – тільки найважливіші та найцікавіші новини.

Початок заходу:18:00  Адреса проведення: Klitchko Expo, вул. Велика Васильківська 55

Детальніше – на сторінках заходу в соціальних мережах: https://www.instagram.com/new_com_ua/

https://www.facebook.com/NewCommunicationUA/

Телефон організаторів: 050 847 34 62 Інна