OLEROM FORUM 1 – новий формат. Програма на 1 жовтня 2017 р

0
728

Наймасштабніший в Україні та Східній Європі бізнес-форум в цьому році переходить в дводенний формат: субота 30 вересня – неділя, 1 жовтня!

1 жовтня в БЦ «Леонардо», вул. Богдана Хмельницького, 19-21, відбудеться марафон майстер-класів з практиками бізнесу та експертами світового рівня.

OLEROM FORUM 1 запрошуємо на 09:00 представників ЗМІ на дискусійні панелі форуму на тему трендів і бізнес – інновацій.

Спікерами будуть Офер Керцнер, Анатолій Кінах, Степан Кубів, Дмитро Будорін – представник компанії Hacken – компанії-творця української криптовалюти.

О 10:35 відбудеться майстер-клас Маршалла Голдсміта – найтитулованішого бізнес-коуча світу. Він розповість про управління менеджментом під час кризи і поділиться досвідом і рекомендаціями, як зробити бізнес успішним!

Також читайте:  Спеціальний проект Who Is On Beauty Today

О 13:00 запрошуємо на унікальний майстер-клас від Асоціації спікерів Німеччини і тренерів з управління, а саме кращого мотиватора Пітера Брандла і найсильнішого продавця нерухомості по всій Німеччині Каті Порш.

Вплив наших спікерів можна не переоцінити, адже вони задають рівень бізнесу в усьому світі. Вони ті, хто формує тенденції світових ринків, які поділяться своїм досвідом і знаннями лише в неділю, 1 жовтня. Тільки відібрана практика і ніякої теорії! Це реальна можливість дізнатися унікальні know-how найбільших світових корпорацій і впровадити їх в свою справу.

Час реєстрації: 09:00.

Час проведення заходу: 09:00- 16:00.