Olerom знову вражає…

0
557

Перевершивши всі сподівання, цьогорічний форум «Olerom Forum 1» зібрав на своєму майданчику унікальних спікерів, людей дії і інноваційного мислення, тих творців нового часу і нових цінностей, які не побоялися реалізовувати свої мрії.

В Палаці Спорту, 30 вересня 2017р., під одним дахом,  зібрались найвидатніші світові лідери, які впродовж дня навчали український народ вірити в себе, в свою мрію і основне діяти. Стів Возняк розповів про втілення революційної ідеї, яка змінила світ. Маршал Голдсміт – на протязі 2-х годин розповідав, що таке успішний бізнес, які мають бути зміни, лідерство та цілі. Адам Чайер поринув з нами в майбутнє світового бізнесу та інноваційні технології. Чарльз Адлер розповів як створити інноваційне середовище, та масштабувати Startup.

Також читайте:  Королівство Марокко святкує річницю наслідування Алавітського престолу Його Величністю королем

На протязі дня, більш ніж 5 000 людей, переймали міжнародний досвід. Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy» висловлює повагу Ольги Редзюк та дякуємо всій команді, за можливість бути частиною цьогорічного форуму Olerom Forum 1.