Подія для майбутніх зірок дипломатії

0
179

18-21 квітня у Львові відбудеться V Всеукраїнська Модель ООН, організована новою аполітичною громадською організацією “Платформа Нової Дипломатії”. Захід спрямований на розвиток навичок дипломата у активної молоді та поширення знань про дипломатію в Україні. За 4 дні кожен учасник зможе отримати корисний досвід, нові знайомства та незабутні враження.

Модель ООН буде проходити у приміщеннях Банку Готель (вул. Листопадового Чину, 8). Цільова аудиторія Моделі – студенти вищих навчальних закладах. Однак, організація також приймає заявки від учнів шкіл та інших освітніх закладів, яким виповнилось 15 років. Стати учасником незабутньої події можуть і недавні випускники вишів, що закінчили навчальний заклад впродовж останніх п’яти років.

 

Що: V Всеукраїнська Модель ООН

Також читайте:  Можливості доступу й участі в конкурсах програми ЄС «Горизонт 2020»

Коли: 18-21 квітня 2019 року

Де: Львів, Банк Готель (вул. Листопадового Чину, 8)

Реєстрація: http://lvivmun.sii.org.ua/individual/

Модель ООН – це симуляційна гра. ЇЇ учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації Об’єднаних Націй з дотриманням реальних правил та процедур. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні питань, які порушуються. За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, майбутні делегати дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення. Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати власні ораторські навички, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти, як працює найбільша світова політична організація.

Також читайте:  Презентація проекту «Планета Земля-Єдина: Україна-США»

Організатор події: Платформа Нової Дипломатії

Facebook: https://www.facebook.com/platformnd/

Instagram: https://www.instagram.com/platformofnewdiplomacy/