Посольство Франції в Україні, святкує День взяття Бастилії 2017

0
816
День взяття Бастилії

День взяття Бастилії – 14 липня – відзначається не тільки у Франції, а й в усьому світі. Саме цього дня в 1789 році повсталі парижани штурмом взяли грізну і ненависну фортецю-в’язницю Бастілію – символ королівського деспотизму і звільнили семярих ув’язнених, що стало початком Великої французької революції.

Для французів це найважливіше свято в історії. Воно рівносильне Дню Конституції в США 4 липня.

14 липня проходить урочистий військовий парад на Єлисейських полях в Парижі. Він починається о 10 годині ранку з Етуаль і рухається в бік Лувру, приймає його президент Франції. Після параду військові і техніка роз’їжджаються по районам міста, для вільного спілкування з городянами і туристами.

Також читайте:  В Польщі проходить Нарада з питань людського виміру

Фіналом свята стає великий феєрверк біля Ейфелевої вежі і Марсових полів, який зазвичай починається о 10 годині вечора.

Посольство Франції в Україні, святкує День взяття Бастилії 2017

Цього року Посольство Франції в Україні святкували День взяття Бастилії в Мистецькому Арсеналі в Києві. На святі були присутні уповноважені Посли різних країн світу, міністри України, народні депутати, та багато інших гостей.

Посольство Франції в Україні, святкує День взяття Бастилії 2017

Посол Франції в Україні, Ізабель Дюмон, привітала всіх присутніх зі святом.

В Україні потужний символічний крок було зроблено на початку червня з нагоди візової лібералізації, яка стала результатом великої кількості реформ, впроваджувальних урядом. Реформ тим більш складних в умовах дестабілізації України з боку Росії, незаконної анексії Криму та конфлікту на Донбасі. Хочу сьогодні підтвердити рішучу налаштованість Франції на подальше сприяння відновлення миру.

На святкуванні був присутній і мер столиці – Віталій Кличко. Який привітав  Ізабель Дюмон та Францюзький народ із державним святом.

Хочу побажати всього найкращого нашим друзям у Франції. Ми дуже вдячні за підтримку, допомогу. І дякую пані Посол за Вашу роботу. У Ваших силах зробити все, для того щоб відстань між Україною та Францією була, як можна меншою.