Прес-конференція МЗС України та Фінляндії

0
281

5-6 березня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Тімо Сойні.

5 березня відбудуться переговори Міністрів закордонних справ України П.Клімкіна та Фінляндії Т.Сойні. Основними темами стануть питання українсько-фінляндського двостороннього співробітництва, шляхи протидії російській агресії проти України та окупації Донбасу і Криму, а також енергетична безпека в Європі в умовах газового шантажу з боку Росії.

В МЗС України Міністр освіти і науки України Л.Гриневич та Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Т.Сойні підпишуть Угоду між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи».

Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення окремих заходів у рамках візиту за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

Також читайте:  ІII Міжнародний GR форум в Україні. 11 жовтня 2017 р. у КВЦ «Парковий»

5 березня, понеділок

14:30 – Протокольна фото-, відеозйомка підписання Міністром освіти і науки України Л. Гриневич та Міністром закордонних справ Фінляндії Т. Сойні Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи», а також початку зустрічі Міністрів закордонних справ України П. Клімкіна та Фінляндії Т. Сойні в розширеному складі.
(запрошуються тільки фото- та відеооператори)
(Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 6 поверх)

Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 14.10

15:30 – Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П. Клімкіна та Міністра закордонних справ Фінляндії Т. Сойні.

(Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 1 поверх)
Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 15.10

Завершення акредитації: 5 березня о 10:00 год.

Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3.
Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією).