Прес-конференція Посла Індії в Україні з нагоди початку Міжнародного дня йоги

0
503

12 червня о 12-30 в прес-центрі УНІАН відбудеться прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті з нагоди початку святкових заходів до Міжнародного дня йоги. Також в прес-конференції візьмуть участь дружина Посла Анаміка Бхарті, директор ліцею Інтелект С.В.Романовський, співачка Марі Чеба.

Святкування розпочнуться урочистою церемонією відкриття Міжнародного дня Йоги -Curtain Raiser Ceremony 12 червня о 16.30 в  Телецентрі UA:Суспільне. Протягом червня різноманітні індійські свята проходитимуть також обласних центрах по всій Україні.

21 червня з 16-00 до 20-00 в Маріїнському парку у Києві також відбудеться фестиваль Йога Мела – фестиваль індійської культури. Фінальною та наймасштабнішою подією стане найбільша йога-сесія в Україні – «Марафон без метушні» на Хрещатику, 23 червня, о 18-00. В 2017 на йога-марафоні було зареєстровано національний рекорд України – 1517 учасників, цього року очікуються більше 4 000 учасників та представники Європейської книги рекордів.

Також читайте:  Протести у Лондоні

Головна ідея цьогорічного фестивалю – показати людям що йога доступна для кожного. Кожен, незалежно від віку і фізичної підготовки, може використовувати йогу і для розвитку тіла, і для досягнення емоційної рівноваги. Йога – це чудовий спосіб тримати фокус на собі і контролювати своє життя.

Надзвичайний та Повноважний Посол Манодж Кумар Бхарті:

«Дуже приємно бачити, що йога стала загальноприйнятою концепцією у всьому світі. Індійські посольства в різних національних столицях світу піклуються, щоб йога ставала все популярнішою та зрозумілішою людям. Фундаментальна концепція йоги резонує із людським сприйняттям»

Прес-конференція відбудеться 12 червня, о 12-30, в прес-центрі УНІАН. За акредитацією та додатковою інформацією звертайтесь до Роксолани Авраменко, 0672451915, roksolana.avramenko@gmail.com