SHUSHAN. FALL-WINTER 17/18 – “CONSONANCE”

0
586

Звернувшись до природи за натхненням, дизайнер бренду SHUSHAN – Шушан Памбухчян присвячує свою нову колекцію справжній, непідробній і чистій красі. Ширяюча у всьому всесвіті краса знаходить своє відображення в жінці.

Назва “CONSONANCE” говорить сама за себе, адже нова колекція про співзвуччя і гармонію, про природність і органічність, про єдність природи і людини. Знаковими елементами колекції стають різні, але при цьому гармонійні водяні рослини. Так образ жінки передається через ніжну, благородну і величну лілію, а чоловіки – через оксамитовий і самодостатній очерет.

Ідею природності у всьому Шушан втілила за допомогою трапецієподібних силуетів, піджаків, суконь, светрів і відомих кишень.

Для створення нової осінньо-зимової колекції дизайнер використала креп, шерсть, шовк і доповнила їх вишивкою та комбінованої в’язкою.

Також читайте:  Створення сучасних соціально-реабілітаційних і паліативних центрів

Показ колекції відбудеться 4 лютого о 19:00 в основній програмі показів Mercedes-Benz Kiev Fashion Days на головному подіумі в КВЦ “Парковий”.

20-тирічна студентка Памбухчян Шуша родом з Вірменії, але вже 10 років живе в Києві. Дівчина з дитинства мріяла стати дизайнером, і саме райдужне, яскраве і добре дитинство стало лейтмотивом її першої жіночої колекції для власної марки SHUSHAN.

Основний посил SHUSHAN – простота, яка тонко переплітається з жіночними. Дизайнер прагне створювати одяг, в якій кожна дівчина буде відчувати себе і комфортно, і витончено. Бренд базується в Києві, тут же і створюється колекції.