Соціально-мистецька акція «Приречені на щастя» 2019

0

Запрошуємо Вас, прийняти участь у Соціально-мистецькій акції «Приречені на щастя» 09 жовтня 2019 року.

ГО «Спілка матерів дітей та дорослих осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних та фізичних порушень м. Києва «Сонячний промінь», вже в другий рік поспіль, реалізовує соціально-мистецьку акцію «Приречені на щастя», яку приурочено Всесвітньому дню психічного здоров’я.

Соціально-мистецька акція «Приречені на щастя» – одноденний захід, який передбачає творчі зустрічі, практичні семінари, майстер-класи, фото виставки та кінопокази де висвітлюється максимальні можливості дітей та молоді з інвалідністю.

Цього року у фестивалі приймуть участь 11 творчих колективів з Листви, Латвії, Білорусії та України.

Кульмінацією заходу стане театралізоване дійство, за участю 5 творчих колективів з різних міст України, учасниками яких є саме ця категорія дітей та молоді.

Також читайте:  Благодійну фотовиставку «ВЕСЕЛКА»

Люди з інвалідністю є невід’ємною частиною будь-якого суспільства. Ізоляція їх від суспільства є найгострішою для них проблемою. Як результат – втрата почуття власної гідності та самодостатності.

Така творчість дозволяє брати участь у культурно-мистецькому житті суспільства, долаючи стереотип сприйняття людини з інвалідністю не за її соціальним статусом, а за тим на що вона здатна.

Метою соціально-мистецької акції – є виявлення та розкриття творчого потенціалу дітей і молоді з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку; популяризація самобутнього мистецтва цієї категорії людей та інтеграція їх в світову культуру і суспільство.

Дата проведення заходу – 09 жовтня

Місце проведення – Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України «Жовтневий Палац» (м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1)

Також читайте:  Наука ламає державні стіни. Falling Walls Lab Kyiv 2017

Час проведення – 10:00 – 19:30.

Проект реалізовано за підтримки «Українського культурного фонду».

Цей проект є одним із найважливіших аспектів у розбудові інклюзивної освіти в Україні.

Акредитація ЗМІ за адресою – press@fashion-diplomacy.com

Дякуємо за підтримку соціально-мистецької акції «Приречені на щастя»

З повагою,

Оргкомітет