Соціально-мистецька акція “Приречені на щастя”

0
378

Одноденна акція в підтимку щорічного інтегрованого театрального фестивалю “Сонячна хвиля”.
Цей захід передбачає творчі зустрічі, практичні семінари, майстер-класи, фото виставки та кінопокази де висвітлюється максимальні можливості осіб з інвалідністю.
Даний проект є одним із найважливіших аспектів у розбудові інклюзивної освіти в Україні. Подібні творчі доробки дозволяють дітям з особливими освітніми потребами насолоджуватися повноцінним життям, а також мати можливість спілкуватися із своїми однолітками (звичайними дітьми) приймаючи участь у спільних ігрових активностях.
Кульмінацією заходу стане театралізоване дійство, за участю 5 творчих колективів, учасниками яких є діти та молодь з інвалідністю.
Метою події є: виявлення та розкриття творчого потенціалу дітей і молоді з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку; популяризація самобутнього мистецтва цієї категорії людей та інтеграція їх в світову культуру і суспільство.
Організатори переконані, що: «Особливе мистецтво» – є універсальним засобом спілкування; розуміння цього світу. До того ж його можливості, на відміну від звичайної форми спілкування дивовижні і майже не обмежені.
Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.
Вхід вільний.
Акредитація для ЗМІ press@fashion-diplomacy.com