Створення сучасних соціально-реабілітаційних і паліативних центрів

0
688

Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції, що відбудеться 5 березня о 13:00 в приміщенні інформагентства УНІАН.

Тема прес-конференції:  створення сучасних соціально-реабілітаційних і паліативних центрів зі своєю інфраструктурою і технологічними інноваціями, що  базуватимуться на досвіді кращих європейських систем з адаптації і розвитку дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.

У рамках  програми Президента України щодо захисту прав сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, за підтримки уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби, Міністра культури Євгена Нищука та КМДА у 2018 році стартує масштабна благодійна програма «Подушка добра».

Одна з головних цілей благодійної програми – створення сучасних соціально-реабілітаційних і паліативних центрів зі своєю інфраструктурою і технологічними інноваціями, що  базуватимуться на досвіді кращих європейських систем з адаптації і розвитку дітей-сиріт, дітей з особливими потребами (ДЦП, порушеннями аутистичного спектру, дефіцитом уваги та гіперактивністю). Перший такий заклад планується відкрити на базі Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко». Працівники закладу вже мають багатий досвід комплексної реабілітаційної допомоги. А навесні почнеться навчання спеціалістів найсучаснішим світовим методам адаптації і розвитку дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.

Також читайте:  Стати професором у 12 років: в Україні відчиняє двері перший безкоштовний дитячий університет

«Згідно з новою президентською програмою замість звичайних сиротинців з’являться дитячі будинки сімейного типу.  Але на етапі реформування як ніколи гостро відчувається потреба в додаткових ресурсах, введенні нових корекційних програм та методів, в навчанні спеціалістів, батьків-вихователів сімейних дитбудинків і батьків дітей з особливими потребами та багато іншого. І саме ці завдання ми можемо вирішити завдяки «Подушці добра», – говорять засновниці програми Анна-Вікторія Воронцова та Вікторія Ліснича.

В рамках благодійної програми також планується низка заходів в усіх регіонах України, яка допоможе створити нову традицію та згуртувати громади, губернаторів, регіони та міста заради великої мети – подарувати сімейне тепло кожній сироті. Першою регіональною ластівкою цієї глобальної соціальної акції став «Макарів-FEST». Його провела Queen of VOAA Universe, «Місіс Земля -2017» Ірина Рибачук з метою збору коштів на покупку багатофункціонального ліжка для пологів для міської лікарні смт Макарів. До цього, якщо виникав ризик для здоров’я породіллі і немовляти, доводилося перевозити жінку в Київ. Фестиваль підтримали городяни та благодійний фонд «MANUS DEI», який купив таке ліжко, і воно вже встановлено в макарівській лікарні.

Також читайте:  Бізнес-прорив в Україні: необхідність "зсуву реальності"

Кожна дитина заслуговує на сім’ю! Це рідкісна можливість для фахівців в області дитячого розвитку, державних та громадських діячів зібратися за одним столом і на високому професійному рівні обговорити проблеми роботи з сиротами і дітьми з порушеннями розвитку, а також питання їх інтеграції в суспільство. У прес-конференції візьмуть участь:

Міністр культури Нищук Євген Миколайович

Директор Департаменту соціальної політики КМДА Крикунов Юрій Володимирович

Засновник благодійної програми «Подушка добра» Воронцова Анна-Вікторія

Президент International Diplomatic council in Ukraine, співзасновник благодійної програми «Подушка добра» Вікторія Ліснича

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович

Голова Районної Ради Макарова Олександр Гулак

Відомий психолог, експерт проектів на телеканалах «Інтер», СТБ, «1+1» Орест Шупенюк

Також читайте:  Форум «Основнi засади рiвного економiчного розвитку жiнок і чоловiкiв»

Засновник  освітнього проекту Fenomen, автор жіночого освітнього блогу, Місіс Україна – 2013 Світлана Свердлікова

Депутат Київради, лідер руху «Соціальна справедливість» Алла Василівна Шлапак

Керівник відділу розвитку медичного центру «Особливі», дитячий невролог, дитячий психіатр, бобат-лікар Ірина Гордієнко

Психолог, експерт проектів на телеканалах Ua.Перший, «Інтер», СТБ, ICTV, «1+1», Новому каналі та інших Тетяна Ларіна

Голова благодійного фонду «Місія SOS», засновник першого всеукраїнського форуму реабілітологів «Надія на життя» Наталія Ткаченко-Ритвіна 

Голова благодійного фонду «MANUS DEI» Андрій Доценко

Відомий дизайнер інтерєрів, Місіс Queen VOAA Universe-2017, Місіс Земля Україна – 2017, автор соцiальної акцiї «Макарiв-Fest» Ірина Рибачук

Медичний психолог, адиктолог, суiцидолог, експерт з психологiчної  кiбербезпеки, експерт ток-шоу “Говорить Україна” Бугайова Наталiя Михайлiвна

Головний лікар дитячого будинку “Сонечко” м. Запоріжжя Лебедєва Олена Веніамінівна

Дякуємо за співпрацю!

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями або за тел.: 067 569 45 44

Генеральний інформаційний партнер – Міжнародний дипломатичний журнал “Fashion of Diplomacy”