У Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

0
610

23 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатором виступає Журнал «БізнесWOMAN».

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора». Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT. Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”.

Учасниками стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні, а саме: голова Європейського Конгресу Українців, депутат Парламенту Угорщини – Ярослава Хортяні, генеральний директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» – Аліна Скоморохова, Дахно Лариса Олександрівна – лікар стоматолог-хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно, м.Київ та CentralLaboratorydiagnosisofthehead (tomograf.ua), дійсний член Міжнародної медичної SimPlantAcademy (з 2005 року), ITI ( ID 42537) і Європейської академії черепно-щелепно-лицевої радіології EADMFR (ID 100001988); Президент “Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць” в Україні. Юристка (адвокат), членкиня Регіональної палати юридичних радників у Варшаві – Вероніка Марчук; Вікторія Ліснича – лобіст українського бізнесу за кордоном, голова Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні, віце-президент Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості в Україні, співзасновник юридичної компанії “Ти і право”, ТМ “HATS”, “Україна -Китай». Голова спостережної ради міжнародного торговельного дому «Пего». Президент міжнародної асоціації «Біомедична інженерія»; Раїса Панасюк –  урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ, керівник Вінницького міського реабілітаційного центру молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія» та ін.

Також читайте:  Людина року-2017. Енергія оновлення

Серед запрошених гостей будуть присутніми: Віктор Ющенко – 3-тій Президент України, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії. Народні депутати України, високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.

Ознайомитись з перебігом І Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» можна за посиланням: http://uainworld.com/index.php/business-economy/item/3144-, https://www.youtube.com/watch?v=xO3EUGkjroc.

СЕКЦІЇ ФОРУМУ

1 секція: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»

2 секція: «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»

Особливістю цього форуму буде велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходитиме Ярмарка вакансій, яка допоможе знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон.

Також читайте:  Люблин відзначає 100-річчя самостійності України

Також буде багато фотозон для жінок від партнерів та презентації товарів українських виробників. Робочі мови форуму українська, російська та англійська.

Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.

Для спікерів секцій організатори покривають витрати на проживання, харчування та трансфер з готелю до місця проведення заходу і зворотно у м.Києві.

«Жіночий форум «БізнесWOMAN 2018» – це можливість побачитись найвпливовішим жінкам світу і домовитись про шляхи співпраці у дипломатичній, політичній і бізнес сферах. Ми запрошуємо усіх жінок, які мають, що презентувати  із своїх досягнень і шукають надійних партнерів, які також хочуть взяти участь у форумі і допомогти нам знайти шлях до миру та взаємовигідної співпраці для України і наших дітей», поділилась генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк.

Також читайте:  Другий благодійний телемарафон "Разом до перемоги"

Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2018» – за умови попередньої реєстрації та отримання іменного е-запрошення БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватися на форум можна за посиланням: http://forum.businesswoman.org.ua

Робочі мови форуму українська, російська та англійська