У Львові проходить фестиваль українсько-польського партнерства

0
410

Починаючи з 8-го і закінчуючи по 10-е вересня у місті Львові триватиме шостий за своїм рахунком фестиваль українсько-польського партнерства. Організаторами свята виступили Генеральне консульство Польщі у Львові, Львівська обласна рада та міська рада Львова, окрім цього до забезпечення фестивалю долучились також і Львівська державна обласна адміністрація.

Місцем проведення став центр Львова – площа Ринок. Майже усі заходи, що відбуватимуться там є безкоштовними для усіх охочих. Програмою проведення святкувань передбачається виступи українських та польських музикантів, презентації на традиційному ярмарку туристичних та освітянських програм від різних регіонів Польщі.

Цікавою частиною свята є розміщена просто неба 5D капсула,  в котрій можна переглянути популярні велосипедні туристичні маршрути Польщі, загальною протяжністю близько 2 тисяч кілометрів. Не обмежились виставкові композиції єдиним центром міста – у Львівському історичному музеї організовано польську виставку різноманітних мистецьких витворів.

Також читайте:  XVІІ радіодиктант національної єдності

Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі розповів, що існує великий культурницький та особистісний зв’язок між українцями та поляками й зазначив, що цього року до фестивалю приєдналося 8 регіон Польщі й 7 найбільших польських міст.