Українські художники на історичному перформансі

0
359

Історичний перформанс, який відбудеться у відкритому просторі між фасадом і колонадою МЗС України 21 червня 2018 року, не був би таким вражаючим, якби до роботи над ним не долучились видатні українські художники Андрій Єрмоленко та Олег Грищенко. Саме вони створили унікальні гравюри, які є ілюстраціями до вистави «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І».

Андрій Єрмоленко – художник, ілюстратор, дизайнер. Співзасновник славнозвісного осередку митців Євромайдану «Мистецький Барбакан». Коли революція з фази мирного мітингу перейшла у фазу серйозного протистояння, Барбакан перетворився на об’єкт революційних подій, у якому художники й письменники стояли разом до кінця. Андрій Єрмоленко розробив шеврони для бійців Євромайдану, зокрема, загальновідомий «Укроп». Він автор серій робіт «MAMA-ANARHIYA», «Зоряна Україна», «Шевченкіана», логотипів українських міст в серії «United Colours of Ukraine», яка показала, що Україна єдина! Андрій Єрмоленко переконаний, що нам конче необхідно показувати, що у цій країні люди можуть робити круті речі й таким чином представляти Україну у світі!

Також читайте:  #LIMLVIV / 12-13 жовтня / 5-й міжнародний торговий форум для лідерів FMCG

Олег Грищенко – український художник, ілюстратор, графік, послідовник класичної школи книжкової графіки, яку постійно переосмислює в роботі над власними artist book. Олег – співзасновник клубу ілюстраторів Pictoric, один із кураторів виставок галереї Orthodox, викладає в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Його власний досвід міжнародного спілкування показує, що українське мистецтво затребуване у світі, «але Україною, в першу чергу, мають опікуватись самі українці». У співавторстві з Оленою Старанчук митець створив путівник «Мій маленький Київ», який у цікавий спосіб знайомить маленьких читачів зі столицею України. До речі, книга увійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі круки-2015». З 2009-го року Олег Грищенко співпрацює з Арт-центром «Я Галерея»; є співавтором та учасником таких чудових проектів як «Діячі України», «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», “Yellow&Blue”.

Також читайте:  Презентація угорських вин в Україні

Отже, Ви маєте унікальний шанс побачити спільну роботу цього неймовірного дуету вже 21 червня 2018 року у відкритому просторі між фасадом і колонадою МЗС. Приходьте! Буде красиво!