Українські зірки будуть представляти Україну на “Парад Націй” 2019

0

7 листопада 2019 року в Fairmont Grand Hotel (м. Київ, вул. Набережно-хрещатицька 1), уже третій рік поспіль пройде Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”.

Організатор – Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy».

У концертній програмі “Парад Націй 2019” передбачено виступи Народних та Заслужених артистів з різних куточків світу, презентації національних прапорів, презентації національного вбрання та відео-ролики про країни/учасниці.

У «Параді Націй 2019» планується участь 50-ти країн світу, зокрема: Австралія, Австрія, Азербайджан, Аргентина, Афганістан, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Британія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індонезія, Іран, Ірак, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Катар, Кіпр, Китай, Киргизстан, Корея, Кувейт, Латвія, Литва, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Саудівська Аравія, Словаччина.

Впродовж 4 годин концертного дійства, усі присутні мають змогу отримати справжню естетичну насолоду від різноманітних та різнобарвних концертних номерів, поринути у культуру кожної країни та відчути дружній зв’язок між нашими народами.

Також читайте:  Жіночий форум «Я – Щаслива» відбудеться у Києві та Ірпені

Квитки в обмеженій кількості на офіційному сайті parad.com.ua

Цього року Україну будуть представляти:

Євгеній Хмара – український Моцарт, піаніст – віртуоз, brand face Volvo Ukraine, володар статусу Yamaha Artist і Голлівудської премії імпровізаторів.

Українські зірки будуть представляти Україну на "Парад Націй" 2019

Українські зірки будуть представляти Україну на "Парад Націй" 2019Таміла Джоніївна Гваджаіа, яка буде презентувати неперевершену Грузію та Україну.

Дебют Таміли Гваджаіа відбувся більше 20 років тому і за цей час вона неодноразово завойовувала звання Дипломанта, Лауреата Всеукраїнських, міжнародних фестивалів-конкурсів. Володар Гран-Прі першого всеукраїнського міжнаціонального конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Віра, Надія, Любов». Є постійною учасницею всеукраїнського фестивалю грузинської культури «В дружбі народжується єдність».

Головною метою творчої діяльності Таміли Джоніївни Гваджаіа – є сприяння розвитку відносин між Україною та Грузією у сфері культури.

Українські зірки будуть представляти Україну на "Парад Націй" 2019

Дарина Галицька – артистка Творчого об’єднання PARADIZ. Півфіналістка проекту «Голос Діти» (команда Наталії Могилевської) 2015. Дарина так само є переможницею конкурсу Дитячий Слов’янський Базар 2015 року, володаркою гран-прі вокального конкурсу в Ізраїлі «Середземне море» 2016, Гран-прі вокального конкурсу в Тунісі на фестивалі PARADISE HOLIDAY 2017 , в рамках церемонії нагородження “Майбутнє Нації”. була вшанована титулом “талановитих дітей України” 2017, володарка гран-прі в своїй категорії Міні Міс Україна 2018, Володарка титулу «Міні Міс Південно-Схід» 2018, Фіналістка проекту Музична академія Євробачення 2014.

Також читайте:  Гагаузькі дні в Інституті ім.Юнуса Емре в Києві

 

Українські зірки будуть представляти Україну на "Парад Націй" 2019Ігор Грохоцький – Обкладинка журналу “Viva”! Входить в рейтинг “ТОП-10 Нових облич шоу-бізнесу України”.

Переможець в телепроекту “Голос країни-4”. Володар Гран-прі Британського міжнародного вокального конкурсу «Stars of the Albion-2019» у Лондоні. Переможець у всеукраїнському музичному проекті “Ukrainian Song Project / Українська пісня”, фінал якого відбувся на стадіоні “Арена Львів”.

Вміння виконувати різні музичні стилі – від рокових композицій до класичних, свідчить про його універсалізм, талант і неабиякі вокальні дані, про що писали музичні критики і висловлювалися метри українського шоу-бизнесу. Після перемоги на шоу виступає на НСК “Олімпійський” в Києві та на стадіоні “Металіст” в Харкові, у рамках концертного туру групи “Океан Ельзи”.

Також читайте:  День Народження Джека. 11 жовтня 2019 Київ, Bel Etage Music Hall. ЛЯПІС 98

Українські зірки будуть представляти Україну на "Парад Націй" 2019

Pianoбой – особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.

«Pianoбой – це великою мірою місток між поколіннями, – говорить Дмитро Шуров. – Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач – дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світу і шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей – що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»