Українсько-Італійський бізнес-форум

0
540

Безпрецедентний обсяг двосторонньої торгівлі та відсутність вільних місць у залі, де проходив українсько-італійський бізнес-форум, стали черговим підтвердженням значної зацікавленості обох сторін до розвитку торговельно-економічної співпраці.

Українсько-Італійський бізнес-форум

Форум відбувся 30-31 січня 2018 року у Торгово-промисловій палаті України за участі більш ніж 50 італійських та 110 українських компаній, Міністрів закордонних справ А.Альфано та П.Клімкіна, Міністра інфраструктури України В. Омеляна, Голови Держенергоефективності С.Савчука, представників інших міністерств і відомств України, експертів та ЗМІ.

Пленарна частина форуму була присвячена стану, перспективам і пріоритетним напрямам українсько-італійського економічного та інвестиційного співробітництва, умовам і перевагам ведення бізнесу в Україні та Італії. В рамках двосторонніх зустрічей представниками ділових кіл були обговорені конкретні проекти двостороннього співробітництва, зокрема, у сферах інфраструктури, агропромислового комплексу, енергетики, малого та середнього підприємництва.