В Україну завітає японський монах, майстер Учитель Усуї Рейкі Ріоха – Хакутен Інамото

Японський монах Хакутен Інамото відкриє першу в Україні офіційну школу Коміо РейкіДо

0
561
Японський монах Хакутен Інамото відкриє першу в Україні офіційну школу Коміо РейкіДо

В рамках святкування Року Японії в Україні вперше в історії нашої держави в Київ приїжджає Японський Майстер-Учитель Рейкі – Хякутен Інамото. Ініціатором приїзду майстра є Вікторія Романова, майстер Учитель Усуї Рейкі Ріоха.

Хякутен Інамото – буддійський монах – міжнародний Вчитель – Майстер Рейкі найкоротшою духовної лінії. Тривало вивчаючи і досліджуючи оригінальне вчення Учителя Мікао Усуі, в 1998 р створив Центр «Коміо РейкіДо» (спочатку – Коміо Рейкі Кай) і почав проводити класи.

Хякутен Інамото досконало знає англійську мову, є перекладачем і консультантом для багатьох авторів і майстрів Рейкі. Проводить семінари та відкриває представництва в різних країнах світу, в тому числі і на Україні, де засновником центру “Коміо РейкіДо Україна” є Вікторія Романова.

Коміо РейкіДо слідує оригінальному Вченню Мікао Усуі, фокусуючи свою увагу, в першу чергу, на зцілення розуму, і також на зцілення фізичного тіла. Мікао Усуі вірив, що, розвиваючись духовно, фізичне тіло природним чином здатне самозсцілення. Система і практика Рейкі розкриває внутрішній світ людини, активує природну здатність зцілення, омолодження і гармонізації всіх систем, органів і клітин організму; вирівнює психо-емоційний стан; сприяє розкриттю життєвого Потенціалу; дає можливість краще пізнати себе, свій внутрішній світ, унікальні таланти; бути продуктивним, ефективним, впевненим, сфокусованим і натхненним, жити в гармонії з собою і навколишнім світом.

Також читайте:  Можливості доступу й участі в конкурсах програми ЄС «Горизонт 2020»

1-й блог-журнал LuckyUkraine виступить медійним партнером та співорганізатором приїзду та проведення заходів в Києві. Тарасенко Олеся, засновниця порталу, віце-президент Інституту дипломатії та міжнародного партнерства висловила переконання, що це безпрецедентна подія стане важливою віхою в українсько-японських відносинах, сприятиме зближенню наших культур та  дружніх відносин між країнами.

Організатори закладають в проект соціально-благодійний аспект та готові до співпраці з благодійними фондами.

4 серпня 2017 р. о 17-00 в конференц-залі готелю Adria всі бажаючі, практики Рейкі зможуть дізнатися оригінальну історію, філософію і традицію мистецтва зцілення – Усуі Рейкі Ріохо, місце народження Рейкі – гора Курама, місце народження і Меморіал Вчителі Мікао Усуі. Всі учасники заходу зможуть задати питання, отримати насолоду від філіжанки Японського чаю, познайомитися з Японської культурою, зокрема з технікою екібани, побути в колі сім’ї Світу, знайти нових друзів, і також приєднатися на Рейкі семінар 5-6 серпня, і на Практику Рейкі з Японським Майстром – 7 серпня.

Також читайте:  Нетворкінг-платформа New Communication. Бізнес знайомства. Київ, 25.06.2018

Інформація про заходи з Хякутеном Інамото в м.Києві: http://komyo-reiki.org/рэйки-ивенты/

Також наприкінці заходу на Вас чекає легкий фуршет від ресторану здорового харчування I Live cafe.

Відкриті до співпраці та запрошуємо всіх зацікавлених до партнерства і медійної підтримки. Попередній запис по телефону: +38 (068) 316-70-77 (для практиків Рейки)

Акредитація на захід для СМІ обов’язкова: +38 (050) 130-63-44 Олеся Тарасенко або на пошту luckyukraine1@gmail.com

Вхід виключно за запрошенням та після підтвердження акредитації

Партнери  заходу:

  • LuckyUkraine – Олеся Тарасенко luckyukraine.in.ua
  • I live café та I live center – Лілія Олійник
  • Готель Adria – Шибанова Алеся
  • Нова Хвиля Технології – Олег Терещенко wave-technology.com.ua
  • Олена Капранова – викладач ікебани школи “Ікенобо” (Українсько-Японського Центру КПІ ім. Сікорського)
  • Київська Школа Чайного Дійства напрямку Урасенке “Чайна Кімната”
  • Творча Майстерня “АРТ Біжу” – Олена Ігнатьєва
  • МГО “Федерація Жінок за Мир у всьому Світі” – Коцеба Тетяна Юріївна.
  • Центр Розвитку Людини Енергія Життя – Олена та Валерій Руденко
  • Boyko Beauty Salon – Тетяна Бойко